Jakie pokrycie do domu w nowoczesnym stylu?

Nowoczesne projekty domów wymagają wyjątkowej oprawy. Dach jest zwieńczeniem każdego domu, kropką nad “i”. Warto wybrać materiał, który nie tylko ochroni dom przed ekstremalną pogodą, ale też podkreśli jego charakter.

Jakie pokrycie do domu w nowoczesnym stylu?

Niezależnie od tego, jakiego efektu oczekujesz, w ofercie firmy Budmat z pewnością znajdziesz pokrycie właściwe dla siebie.

Ekonomicznym, a jednocześnie trwałym i estetycznym rozwiązaniem jest blacha trapezowa. Gustownym rozwiązaniem są także blachy cięte na wymiar: Aria, Sara i Zefir dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.

Jeśli szukasz klasycznego, eleganckiego rozwiązania, postaw na jedną z sześciu blachodachówek modułowych, które zachwycają estetyką wykonania, a w dodatku są intuicyjne i wygodne w montażu.

Z nowoczesnymi projektami domów doskonale się komponują innowacyjne panele dachowe klasy premium - Iron Click.

Wszystkie pokrycia są wykonane z wysokojakościowej stali, która gwarantuje  trwałość na długie lata. Blachodachówki są zaprojektowane tak, by w 100% spełnić oczekiwania inwestorów.

Innowacyjne rozwiązania zastosowane w produktach Budmat nieustannie zachwycają dekarzy, którzy lubią intuicyjny i wygodny montaż.

Pełną ofertę pokryć dachowych znajdziesz na: https://www.budmat.com/pl


źródło i zdjęcia: Budmat

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT