Nominacja do "European Economic Award" dla Grupy Budmat

Grupa Budmat została nominowana do prestiżowej nagrody “European Economic Award”. Wyróżnienie to jest potwierdzeniem wysokich standardów biznesowych przedsiębiorstwa.

Nominacja do "European Economic Award" dla Grupy Budmat

Nagroda “European Economic Award” jest przyznawana firmom, które odgrywają znaczącą rolę w rozwoju innowacji w Polsce, przedstawiają nieszablonowe rozwiązania technologiczne i odnoszą sukcesy na rynku międzynarodowym.

Grupa Budmat od lat wyróżnia się na rynku budowlanym jako producent wysokiej jakości materiałów budowlanych z innowacyjnym podejściem. Nieustannie poszukuje rozwiązań ułatwiających pracę fachowcom i poprawiających estetykę produktów oraz stawiamy na wysokogatunkową stal.

Jako kandydat do “European Economic Award” firma Budmat wzięła udział w V Międzynarodowym Forum Gospodarczym w Chorzowie. W przestrzeniach konferencyjnych Stadionu Śląskiego spotkały się najbardziej wpływowe osoby ze świata gospodarki - m.in. przedsiębiorcy, politycy czy przedstawiciele środowiska akademickiego.

Podczas eventu zostały zaprezentowane najnowsze trendy i branżowe osiągnięcia. To była doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń.


źródło: Budmat

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT