Diamenty Forbesa 2023 dla spółek Grupy Budmat

Spółki Grupy Budmat - Bimerg oraz Budmat Materiały Budowlane, po raz kolejny laureatami Diamentów Miesięcznika Forbes 2023.

Diamenty Forbesa 2023 dla spółek Grupy Budmat

Tytuł otrzymują firmy, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej budowały swoją wartość. To potwierdzenie wiarygodności oraz rekomendacja dla tych, którzy szukają rzetelnych partnerów dla swoich biznesów.

W kategorii przychodów powyżej 250 mln złotych tj. zestawieniu najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce, spółka BIMERG zajęła 5. pozycję na liście ogólnopolskiej oraz 3. miejsce na liście regionalnej mocno awansując w stosunku do lat ubiegłych.

W kategorii przychodów od 50 do 250 mln złotych Budmat Materiały Budowlane uplasowały się na 60. na liście regionalnej oraz 250. miejscu na liście ogólnopolskiej.

Gratulujemy pracownikom Bimerga i Budmat Materiały Budowlane - te nagrody to zasługa Waszej codziennej pracy.

Budmat do lider rynku przetwórstwa stali w Polsce, a od niedawna także przetwórstwa i produkcji granulatów i mieszanek PVC.

Od początku działalności, której początki sięgają 1991 roku, celem firmy jest dostarczanie klientom autorskich, oryginalnych rozwiązań, które wyróżniają się na rynku zaawansowaniem technologicznym, najwyższą jakością oraz niepowtarzalną estetyką.


źródło i zdjęcia: Budmat

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT