Budmat na Targach ENEX 2023

Przyszły tydzień zapowiada się pod hasłem OZE. W dniach 8-9 marca w Kielcach firma Budmat będzie obecna na XXV Międzynarodowych Targach Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.

Budmat na Targach ENEX 2023

Jak zapewniają organizatorzy, będzie to wyjątkowa, bo jubileuszowa, 25. edycja  wydarzenia. W jednym miejscu 200 wystawców, w tym oczywiście Budmat.

Ważne tematy, pokazy produktów, nowe kontakty i spotkania - zapraszamy do zapoznania się z ofertą konstrukcji wsporczych do farm solarnych.

Dlaczego warto poznać firmę Budmat? Produkuje ona tylko ze stali z renomowanych hut. Niezawodną ochronę antykorozyjną, nawet w ekstremalnych warunkach środowiskowych, zapewnia powłoka Magnelis®.

Doskonały produkt idzie w parze z niezawodną obsługą inwestycji - zapewnione jest kompleksowe wsparcie dla inwestora - od obliczeń i doboru odpowiedniego produktu aż po wsparcie techniczne w trakcie instalacji, jak i późniejszego użytkowania. Konstrukcje wsporcze Budmat są na największych farmach solarnych w Polsce!

Zapraszamy na stoisko, przekonaj się, że firma Budmat do każdej inwestycji podchodzi indywidualnie, z uwagą i troską o każdy detal.

ENEX 2023
Targi Kielce, Stoisko D-39
8-9 marca 2023


źródło i zdjęcia: Budmat, Targi Kielce

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT