Promocja na dachówki płaskie BRAAS

Firma BRAAS, producent kompletnych systemów dachowych, wprowadza akcję promocyjną "Modny kształt 2014". Specjalne rabaty na będące hitem tego roku - dachówki płaskie - obowiązują do 29 sierpnia.

Promocja na dachówki płaskie BRAAS

Promocją są objęte zyskujące wciąż na popularności dachówki płaskie. Rabaty dotyczą modeli zarówno ceramicznych jak i betonowych.

Dachówki płaskie znajdują zastosowanie najczęściej w nowoczesnych budowlach. Doskonale komponują się z prostymi formami, jak dachy dwuspadowe. Ich zaletą jest również uniwersalność. Potrafią odświeżyć wygląd starszych, remontowanych budynków.

W ofercie BRAAS znajduje się wiele modeli o bogatej kolorystyce. Reviva, Teviva czy Turmalin to płaskie dachówki z najwyższej półki. Dużym uznaniem w branży cieszy się również zdobywca Red Dot Design Award 2010 - Tegalit, przy produkcji którego zastosowano unikalną technologię Protegon. Oferta skierowana jest do osób, które chcą aby ich dom wyglądał nowocześnie i zachwycał prostotą formy.

Nieco inną estetyką odznacza się - również objęta promocją - płaska dachówka Smaragd. Jej zindywidualizowany, niestandardowy kształt przyciąga uwagę. Smaragd wydaje się być szyty na miarę dla budynków willowych o ponadprzeciętnej estetyce.

O szczegóły promocji "Modny kształt" należy pytać w punktach handlowych. Adresy dystrybutorów znajdują się na stronie https://www.monier.pl/dystrybutorzy/wyszukaj-dystrybutora.html.

źródło i zdjęcie: BRAAS

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT