Prestiżowe nagrody branży dekarskiej SuperDekarz 2023 przyznane!

5 kwietnia 2024 r. odbyła się uroczysta gala, która była zwieńczeniem 15. edycji programu SuperDekarz. Wzięli w niej udział przedstawiciele branży dekarskiej oraz budowlanej, partnerzy biznesowi, pracownicy oraz przedstawiciele mediów. Wydarzenie było okazją do wyróżnienia zwycięzców rankingu, jak również do podsumowań i wyznaczenia planów na kolejny rok.

Prestiżowe nagrody branży dekarskiej SuperDekarz 2023 przyznane!

Nagrody SuperDekarz 2023 to prestiżowe wyróżnienie dla wykwalifikowanych rzemieślników z branży, prezentujących najwyższe standardy i nieustannie dążących do doskonalenia swoich umiejętności. Laureaci nagradzani są w oparciu o ocenę zgłoszonych projektów, z wykorzystaniem produktów i rozwiązań Braas.

- Dekarze są dla nas kimś więcej niż tylko partnerami w biznesie: są ambasadorami naszej branży oraz marek Braas i Icopal. To dzięki dekarzom, ich umiejętnościom, najwyższym standardom pracy, pracowitości, Polacy mogą mieć bezpieczny dach nad głową. Bardzo doceniamy naszą współpracę, nie tylko przy dużych projektach, szkoleniach w BMI Academy czy wydarzeniach branżowych, ale również na co dzień - zawsze mogą oni liczyć na wsparcie techniczne i eksperckie ze strony BMI Polska - mówi Konrad Machula, Dyrektor Zarządzający Europy Wschodniej Grupy BMI, Prezes BMI Polska.

Laureaci programu SuperDekarz 2023

Nagrodę główną SuperDekarza 2023 w tym roku otrzymał Andrzej Bylski (Bylski Andrzej. Usługi ogólnobudowlane). - Praca dekarza to nie tylko układanie dachów. To dla mnie przede wszystkim pasja, ciągłe doskonalenie i budowanie bezpiecznych domów, które są miejscem do życia i spełniania marzeń Polaków. Starając się wykonać swoją pracę jak najlepiej zawsze chcę korzystać z najlepszych produktów i rozwiązań, jak te oferowane przez Braas - powiedział zwycięzca.

Tuż za nim w rankingu uplasowali się Łukasz Budzyński (Zakład Blacharsko-Dekarski Budzyński Łukasz), zajmując 2 miejsce oraz Grzegorz Adamczyk (ALLBUD) na 3 miejscu.

Nagrody w kategoriach specjalnych otrzymali:

  • Mistrz Akcesoriów 2023
  • Andrzej Bylski (Bylski Andrzej. Usługi ogólnobudowlane)
  • Mistrz Gwarancji Systemowej 2023 - Piotr Pasternok (PPHU Pasternok)
  • Debiut roku 2023 - Roman Domański (Roman Domański Usługi Blacharsko-Dekarskie) - SuperKobieta 2023 - Marta Orłowska

Podczas gali wyróżniono również laureatów w regionach:

  • Wschód - Jerzy Łączyński (Domino Dach)
  • Zachód - Marcin Kaczmarek (Dachy Kaczmarek) - Północ - Andrzej Bylski (Bylski Andrzej. Usługi ogólnobudowlane)
  • Południe - Grzegorz Adamczyk (ALLBUD).

Informacja prasowa: Braas / BMI Polska

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT