Trwa "Dachobranie 2015"

Jesień, mimo ustąpienia upałów, to najgorętszy sezon w branży budowlanej. Dlatego od 1 września BRAAS wprowadził promocję "Dachobranie 2015". Zostały nią objęte niemal wszystkie modele dachówek betonowych i ceramicznych, w tym tegoroczne nowości.

Trwa "Dachobranie 2015"

Według danych GUS w ubiegłym roku produkcja budowlano-montażowa była wyższa o 3,5 proc. niż w roku 2013. Niewątpliwie miały na to wpływ warunki atmosferyczne - ciepła jesień i łagodna zima. W roku 2015 aura również powinna sprzyjać inwestycjom.

Dodatkowo, według prognoz Narodowego Banku Polskiego, w II kwartale tego roku spodziewany jest wzrost popytu na kredyty mieszkaniowe, co może się przełożyć na większą liczbę inwestycji w III i IV kwartale.

Jesień, mimo ustąpienia upałów, to najgorętszy sezon w branży budowlanej. Dlatego od 1 września BRAAS wprowadził promocję "Dachobranie 2015". Zostały nią objęte niemal wszystkie modele dachówek betonowych i ceramicznych, w tym tegoroczne nowości - betonowa Celtycka i Teviva w technologii CISAR oraz ceramiczne Topas 11V i Granat 11V.

O szczegóły promocji "Dachobranie 2015" należy pytać w punktach handlowych. Adresy dostępne są na stronie: https://www.monier.pl/dystrybutorzy/wyszukaj-dystrybutora.html

źródło i zdjęcie: Monier Braas Sp. z o.o.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT