PRODUCENCI
REGULUS - system
ul.M. Grażyńskiego 51, 43-300  Bielsko-Biała
tel. 33 496 99 99, 33 815 10 25

REGULUS®-system to polska firma, produkująca systemy grzejnikowe do nowoczesnych domów i obiektów - zarówno ciepłych, akumulujących ciepło, jak i ciepłych lecz nieakumulujących ciepła (np. szkieletowych). Szeroka sieć dystrybucji na terenie całej Polski zapewnia profesjonalną obsługę handlową i doradztwo techniczne.

Grzejniki REGULUS®-system współpracują m.in. z niskotemperaturowymi źródłami ciepła. Umożliwiają szybkie, precyzyjne i ekonomiczne ogrzewanie, zapewniając komfort cieplny. Na ich wysoką wydajność wpływa m.in. niewielka masa całkowita urządzenia wypełnionego wodą oraz relatywnie duża czynna powierzchnia wymiany ciepła. Wykonane są z miedzi i aluminium, dzięki czemu emitują ciepło efektywnie i równomiernie zarówno poprzez konwekcję, jak i szerokokątne promieniowanie z powierzchni.

1. GRZEJNIKI ŚCIENNE REGULUS®-system charakteryzuje dynamiczne, precyzyjne grzanie z racji dużej powierzchni wymiany z jednoczesną małą masą całkowitą; grzanie w najszerszym zakresie Tz spośród wszystkich grzejników od niskotemperaturowego (pompy ciepła, kotły kondensacyjne) do grzania parą; wiele wymiarów wysokości - wiele wymiarów szerokości.

TYPOSZEREGI:

 • REGULLUS - osłona górna owalna, pofalowana czołowa powierzchnia grzewcza, grubość 9 cm.
 • SOLLARIUS - osłona górna płaska, pofalowana czołowa powierzchnia grzewcza, grubość 9 cm.
 • DUBEL - grzejnik typu SOLLARIUS o podwojonej grubości, grubość 18 cm.
 • VERTAGO - grzejnik typu SOLLARIUS o podwojonej grubości, grubość 18 cm, montowany na nóżkach do posadzki.
 • PLAN - typoszeregi: REGULLUS, SOLLARIUS oraz DUBEL z płaską powierzchnią czołową.
 • S-CORNER - grzejnik narożny, model SOLLARIUS, dwa grzejniki połączone pod kątem 90°.
 • DECOR - grzejniki dekoracyjne - model wąski (40-80 cm), wysoki (140-200 cm) front grzejników płaski.
 • TOWER - grzejniki dekoracyjne - model wąski (40-80 cm), wysoki (140-200 cm) front grzejników płaski.
 • E-VENT - wszystkie w/w typoszeregi z konwekcją wymuszoną - w dole grzejników zainstalowany, praktycznie niesłyszalny, wentylator 230V - zwiększenie mocy o min. 60%.
 • REVERS - wszystkie w/w typoszeregi z konwekcją wymuszoną - w dole grzejników zainstalowany, praktycznie niesłyszalny, wentylator 24V - zwiększenie mocy o min. 60% - w instalacji z pompą ciepła dostępna opcja chłodzenia.
 • Wszystkie powyższe typoszeregi dostępne w dowolnym kolorze wg palety RAL oraz tzw. wykonanie basenowe (grzejniki do obiektów o podwyższonej wilgotności) bez dopłaty, w tej samej cenie co grzejniki białe.

2. Grzejniki kanałowe REGULUS®-system CANAL

 • CANAL - system ogrzewania podłogowego kanałowego, konwekcja naturalna.
 • CANAL VENT - system ogrzewania podłogowego kanałowego, cyrkulacja wspomagana wentylatorem.
 • FRACTAL CANAL - modułowe ogrzewanie podłogowe kanałowe, konwekcja naturalna.

3. Grzejniki wewnątrzścienne INSIDE

 • INSIDE - sposób emisji ciepła: konwekcja naturalna + promieniowanie z powierzchni.
 • INSIDE VENT - sposób emisji ciepła: cyrkulacja wspomagana wentylatorem + promieniowanie z powierzchni.

Wszystkie kolory w jednej cenie
W ofercie REGULUS®-system wszystkie grzejniki w wykonaniu kolorowym dostępne są w cenie katalogowej, bez dopłaty. Grzejniki malowane farbami metalicznymi i strukturalnymi - dopłata 10% do ceny katalogowej netto.

NOWOŚĆ: GRZEJNIKI REVERSYJNE - grzejniki niskotemperaturowe do pomp ciepła umożliwiające funkcję chłodzenia.

Wentylatorowe grzejniki rewersyjne są przystosowane do montażu 24 V wentylatorów, dzięki czemu w instalacji z pompą ciepła mogą również chłodzić. Elementy do montażu wentylatora (lub wentylatorów - zależnie od długości grzejnika) zainstalowane są w grzejnikach fabrycznie. Wentylator montuje się we wnęce wewnątrz grzejnika, w jego dolnej części za pomocą magnesów. Zwiększa on moc grzejnika nawet do 60%.

Z boku grzejnika znajduje się przycisk on/off, którym włącza się i wyłącza wentylator. Przy wyłączonym wentylatorze grzejnik oddaje ciepło poprzez promieniowanie z powierzchni oraz przez konwekcję naturalną, przy włączonym następuje intensyfikacja cyrkulacji poprzez grzejnik, konwekcja jest wzmocniona działaniem wentylatora (można również zastosować sterownik, dający możliwość większego wpływu na dynamikę grzania). Więcej na www.regulus.com.pl

Wentylator podgrzejnikowy ZEFIR - urządzenie podwyższa moc grzejnika przez wymuszenie cyrkulacji powietrza poprzez grzejnik i wokół niego. Następuje wzrost mocy grzewczej grzejnika nawet do 60% bez zmiany jego wielkości! Do montażu pod dowolnym typem grzejnika. Wentylator Zefir (poprzeczny, długi, wąski, w kształcie walca) pracuje z głośnością około 30 dB (30 dB to cichy szept słyszany z odległości 1 m), pobór prądu to zaledwie kilkanaście W (więcej na stronie internetowej REGULUS®-system).

Przy zmianie ogrzewania na niskotemperaturowe nie trzeba zamieniać grzejników na większe, efektywnym i tanim sposobem na zwiększenie mocy grzewczej już zamontowanych grzejników jest intensyfikacja cyrkulacji powietrza wokół niego, temu służy wentylatora Zefir.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT