Nowy program doboru mocy grzejników od REGULUS®-system

Firma REGULUS®-system poinformowała o udostępnieniu nowego kalkulatora doboru mocy grzejników. Narzędzie opiera się na zaawansowanym algorytmie przygotowanym przez doświadczony zespół specjalistów. Obsługa programu jest bardzo prosta, co sprawia, że nawet użytkownicy bez specjalistycznej wiedzy mogą poznać zapotrzebowanie na moc danego pomieszczenia. 

Nowy program doboru mocy grzejników od REGULUS®-system

Firma REGULUS®-system prezentuje nowy program doboru mocy grzejników

Autorzy narzędzia przygotowali kilka wskazówek oraz objaśnień, dzięki którym korzystanie z narzędzia nikomu nie sprawi trudności.

  1. Program oferuje dwie opcje: obliczenie zapotrzebowania na moc, a następnie dobór grzejników lub wpisanie znanej mocy i dobór grzejników. W ten sposób można dobrać grzejnik w kilkadziesiąt sekund.
  2. Program umożliwia dobór wszystkich produktów REGULUS®-system, z wyjątkiem grzejników o specyficznej budowie (narożny S-CORNER i modułowy FRACTAL).
  3. Po wpisaniu/wyliczeniu mocy dostępna jest lista wszystkich pasujących grzejników z wybranej kategorii.
  4. Oprócz typu grzejnika użytkownik ma dostęp do podstawowych informacji, takich jak: moc, wymiary, cena, zdjęcie produktu oraz odnośnik do strony www z pełną informacją.
  5. Wybór grzejnika można ograniczyć do maksymalnej wysokości i długości, określić niemal dowolną temperaturę zasilania i typ podłączenia. Dostępne są cztery sposoby sortowania wyników.
  6. Domyślnie program podpowiada od jednego do trzech grzejników najbliższych potrzebom, ale jest też opcja „wyświetl wszystkie”, dzięki której można zobaczyć więcej propozycji.
  7. Aby wybrać dany grzejnik, należy kliknąć „wybierz”, po czym otwiera się dodatkowe okno z dostępnymi wersjami (PLAN, METTALIC, basenowa, wykonanie strukturalne). Kolor należy wybrać z listy.

Wybrany grzejnik dodaje się do listy podsumowania wraz z opisem wybranych opcji oraz kodem grzejnika. Listę wybranych grzejników można eksportować do pliku pdf (są tam dane z wybranymi opcjami, rysunkiem technicznym i podstawowymi wymiarami). W przypadku grzejników kanałowych podane są moce na poszczególnych biegach. Jeśli dobór grzejników poprzedziło wyliczenie mocy pomieszczenia, na wydruku będą jego dane.

Z takim wydrukiem można pójść do dystrybutora i złożyć zamówienie. Co istotne, na ostatniej stronie pliku pdf jest podsumowanie: wyborów użytkownika w formie listy – wszystkie dane w pigułce.

źródło i zdjęcia: REGULUS®-system

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT