Kolorowe grzejniki - sposób na uatrakcyjnienie aranżacji

Dla osób poszukujących grzejników w kolorze innym, niż sterylna biel, firma REGULUS®-system ma dobre wieści. W ofercie znajdziemy grzejniki dostępne w kolorach palety RAL-K7, których cena oraz czas dostawy nie zmieniły się względem klasycznych odpowiedników.

Kolorowe grzejniki - sposób na uatrakcyjnienie aranżacji

Kolorowe grzejniki REGULUS®-system

Grzejniki w naszej strefie klimatycznej to w pewnym sensie "zło konieczne". Jednakże nie muszą one wprowadzać w domach kolorystycznej dysharmonii. Mogą stanowić ozdobę wnętrza nie tylko poprzez design, lecz również przez świadomie dobrany kolor. RAL K7 to bardzo popularny wzornik, dostępny w marketach budowlanych, każdy kolor opisany jest 4 cyfrowym kodem.

Grzejnik DECOR w kolorze czarnym w salonie
Grzejnik DECOR w kolorze czarnym fot. REGULUS®-system

Daje to możliwość dobrania koloru grzejników do barwy ścian, stolarki, wystroju lub wyboru grzejnika w kolorze kontrastowym do pozostałych elementów wnętrza. Możliwości są naprawdę duże – wzornik zawiera ponad 200 barw. Najczęściej realizowane są grzejniki w odcieniach szarości, od gołębich po ciemne antracyty, ale też jasne beże, odcienie granatu i niebieskiego, aż po chabrowy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby grzejnik w pokoju dla dzieci był wykonany w wesołym, żywym kolorze, w łazience dopasowany barwą do glazury, a w salonie czarny DECOR stanowił ciekawy akcent.

źródło i zdjęcia: REGULUS®-system

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT