REGULUS-system METALLIC – grzejnik z charakterem

Grzejniki METALLIC charakteryzuje specjalne wykończenie powierzchni. Wersja METALLIC zyskuje unikalny połysk w wyniku polerowania aluminiowych elementów grzejnika, a następnie pokrywaniu ich bezbarwną farbą proszkową.

REGULUS-system METALLIC – grzejnik z charakterem

Wykonanie przypominające stal nierdzewną, w pełni wydobywa surową urodę czystego metalu. Wbrew pozorom grzejniki w wersji METALLIC można z powodzeniem stosować nie tylko w aranżacjach pełnych szkła i betonu, ale też tradycyjnych, klasycznych wnętrzach i regionalnym budownictwie drewnianym.

Grzejniki METALLIC stanowią szczególnie uniwersalną w zastosowaniu wersję. Pasują do każdego wnętrza, zarówno zabytkowego jak i ultranowoczesnego, do budownictwa monumentalnego i drewnianego – rekreacyjnego.

METALLIC doskonale wpisuje się w styl pomieszczeń o stonowanej, minimalistycznej kolorystyce i równie dobrze prezentuje się na ścianie o intensywnej,  kontrastowej barwie – ożywia przestrzeń i podkreśla śmiałość aranżacji.

Atuty grzejników METALLIC nie ograniczają się jedynie do estetyki. Doskonale pełnią one bowiem swoją podstawową funkcję, jaką jest ogrzewanie pomieszczeń. Tak jak wszystkie grzejniki z rodziny REGULUS-system mają wymiennik zbudowany z miedzi, a obudowę z aluminium.

Emisja ciepła następuje w drodze radiacji oraz konwekcji. Wnętrze ogrzane jest równomiernie, a przy podłodze nie tworzy się odczuwana jako dyskomfort warstwa chłodniejszego powietrza. Wynikająca z budowy niewielka pojemność wodna i mała masa własna grzejników, decyduje o ich dużej sterowalności.

Ich zalety ujawniają się szczególnie w okresach przejściowych – wiosną, jesienią – przy znacznych wahaniach temperatury otoczenia, kiedy trzeba szybko podnieść temperaturę wnętrza lub szybko zatrzymać proces grzania w razie wystąpienia intensywnego nasłonecznienia.

Grzejniki METALLIC pasują do każdego wnętrza, zarówno zabytkowego jak i ultranowoczesnego.

Grzejniki METALLIC, tak jak wszystkie grzejniki REGULUS-system można stosować bez ograniczeń w układach otwartych i zamkniętych c.o., a także w każdego typu instalacji, z miedzi, plastiku czy tradycyjnej stalowej. Doskonale współpracują z niskotemperaturowymi źródłami ciepła: kotłami kondensacyjnymi, kotłami stałopaliwowymi i z pompami ciepła.

Tak jak inne z rodziny produktów firmy REGULUS-system, ze względu na swą budowę są bardziej odporne na korozję i na zmiany ciśnienia w instalacji, co znacząco wydłuża czas ich eksploatacji.

Wykonanie METALLIC nada każdemu wnętrzu niepowtarzalny design. Chłodny połysk podkreśli elegancki minimalizm przestrzeni, nada silny akcent na kontrastowej ścianie lub będzie unikalnym industrialnym dodatkiem.

Błyszczący na drewnianych balach wprowadzi do wnętrza wyrazisty charakter. METALLIC z pewnością odmieni każdą przestrzeń i nada jej indywidualny klimat i styl.


źródło i zdjęcia: REGULUS-system

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT