PRODUCENCI
Ferro S.A.
ul.Przemysłowa 7, 32-050  Skawina
tel. +48 12 25 62 100

FERRO to grupa kapitałowa o międzynarodowym zasięgu, działająca w branżach: armatura sanitarna, instalacyjna i technika grzewcza. FERRO S.A. jest producentem, którego baterie, natryski, zawory i grzejniki, obecne są w ponad 30 krajach na 2 kontynentach. W ciągu 29 lat działalności firma i jej produkty zdobyły szereg wyróżnień za jakość, innowacyjną technologię, oryginalny design i funkcjonalność.

Zgodnie z podpisanymi pod koniec lutego 2021 r. umowami, większościowym akcjonariuszem TERMET S.A. została Grupa FERRO. Dzięki temu portfolio FERRO S.A. powiększyło się o nowe produkty. TERMET jest uznanym producentem urządzeń grzewczych, m.in. kotłów gazowych - kondensacyjnych i standardowych, podgrzewaczy wody, a także pomp ciepła. Bliskie działalności TERMET kwestie związane z energooszczędnością i zarządzaniem źródłami ciepła doskonale wpisują się w filozofię FERRO. Firma z ustabilizowaną i mocną pozycją rynkową od lat wierna jest promocji trendów związanych z ekologią. FERRO jest niekwestionowanym liderem rozwiązań proekologicznych, w tym baterii i natrysków, które pozwalają na 50% oszczędność wody w gospodarstwie domowym. Osiągnięcia w tej dziedzinie zostały potwierdzone międzynarodowym wyróżnieniem - wybrane modele armatury dołączyły do prestiżowej bazy European Water Label.

W ofercie firmy FERRO znajdziemy produkty, które w wygodny sposób pozwolą korzystać z pozyskanego ciepła - grzejniki, termostaty, armaturę wodną i do gazu, sterowniki, złączki i inne akcesoria, a także energooszczędne, elektroniczne pompy obiegowe do instalacji grzewczych i solarnych. Przy ich projektowaniu i produkcji zadbano nie tylko o estetykę, energooszczędność i niezawodność, ale pod uwagę wzięto też takie aspekty, jak bezpieczeństwo i zdrowie użytkowników. I tak np. zawory wodne mają powierzchnię wewnętrzną przystosowaną do wody pitnej, pozbawioną szkodliwego i alergizującego niklu. Wysoka jakość zaworów FERRO została doceniona między innymi na Międzynarodowych Targach Instalacje 2020/2021, gdzie model kulowy F-Comfort został nagrodzony złotym medalem.

Dzięki produktom marki FERRO kompleksowo wyposażymy nasze kuchnie i łazienki, gdyż oferta firmy obejmuje również wanny, brodziki oraz zlewozmywaki stalowe i granitowe. Wśród niezwykle bogatej gamy baterii i natrysków znajdziemy modele natynkowe i podtynkowe, wielootworowe, termostatyczne - o zróżnicowanym designie. Na szczególną uwagę zasługują modele z linii VerdeLine, umożliwiające redukcję zużycia wody i energii potrzebnej do jej podgrzania nawet o połowę. Do kuchni znajdziemy funkcjonalne baterie o różnorodnym wzornictwie z wylewkami o rozmaitych kształtach, w tym wyciągane, elastyczne i kolorowe. Wystrój uzupełnimy pasującymi akcesoriami - wieszakami, półeczkami itp. Warto zauważyć, że firma dostarcza również armaturę sanitarną i akcesoria łazienkowe do budynków użyteczności publicznej.

Znakiem rozpoznawczym produktów FERRO są: wysoka jakość, ergonomiczne rozwiązania i modny design czerpiący inspirację z najlepszych rodzimych i światowych i wzorców.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT