FERRO S.A. zdobywcą Grand Prix Laur Konsumenta 2010

Firma FERRO S.A., już po raz czwarty, zajęła I miejsce w Programie "Laur Konsumenta 2010" w kategorii Armatura Łazienkowa otrzymując prestiżowe złote godło "Laur Konsumenta 2010".

FERRO S.A. zdobywcą Grand Prix Laur Konsumenta 2010

Nagroda, co warto podkreślić, przyznawana firmie nieprzerwanie od 2007r., aktualnie przyniosła laureatowi również zaszczytny tytuł GRAND PRIX "LAUR KONSUMENTA 2010". "Laur Konsumenta i Klienta" jest największym programem konsumenckim w kraju, badającym poziom powszechnej znajomości i popularności marek, produktów i usług. O przyznaniu nagrody decydują sami konsumenci oddając swoje głosy w sondażach: bezpośrednim, telefonicznym i internetowym.

"Dziękując za zaufanie, jakim Klienci obdarzają naszą markę cieszymy się z otrzymanego złotego godła oraz tytułu Grand Prix. Nie ma lepszej rekomendacji dla produktów i marki FERRO - każda opinia zadowolonego Klienta oznacza, że właściwie dbamy o Jego potrzeby, a udoskonalając ofertę produktową stawiamy na jakość, wzornictwo i innowacyjne rozwiązania" - mówi Aneta Raczek Prezes Zarządu FERRO S.A.

źródło i zdjęcia: ferro.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT