FERRO S.A. laureatem konkursu Lider Polskiego Biznesu

Pod koniec czerwca br. na terenie Torów Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu odbyła się Letnia Wielka Gala Business Centre Club. Jak co roku miała ona charakter spotkania integrującego przedsiębiorców zrzeszonych w Klubie - właścicieli i menedżerów najlepszych polskich przedsiębiorstw.

FERRO S.A. laureatem konkursu Lider Polskiego Biznesu

W gronie tym, od wielu lat, znajduje się także firma FERRO S.A., która w 2001 roku odebrała Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu, w 2010 zaś obroniła tytuł i znalazła się wśród laureatów konkursu Lider Polskiego Biznesu - Diamenty 2010. Diamenty zostały przyznane firmom, które od momentu otrzymania Złotej Statuetki, utrzymały bądź poprawiły swoją pozycję na rynku. Jury konkursu, oceniając kandydatów, wzięło pod uwagę między innymi wysokość obrotów, zyskowność, poziom kredytów, należności i zobowiązań oraz stan zatrudnienia w firmie. Te zaszczytne wyróżnienia wręczano podczas oficjalnej części Gali.

W oficjalnej części Letniej Wielkiej Gali BCC miało miejsce również wręczenie Honorowego Medalu Europejskiego za zasługi na polu integracji europejskiej Premierowi Włodzimierzowi Cimoszewiczowi. Business Centre Club uhonorował także Posła Adama Szejnfelda Piórem BCC za pakiet 21 ustaw zmniejszających uciążliwość procedur biurokratycznych w gospodarce oraz Ministra Spraw Zagranicznych Radosława Sikorskiego, któremu nadano tytuł Promotora Polskiej Gospodarki i wręczono Pióro BCC za nadanie polityce zagranicznej priorytetów gospodarczych.

źródło i zdjęcie: ferro.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT