Firma Kaldewei nagrodzona Red Dot Design Award

W marcu 2010 roku Design Zentrum Nordrhein Westfalen po raz kolejny ogłosił wyniki prestiżowego konkursu Red Dot Design Award. Firma Kaldewei otrzymała w nim główną nagrodę za wannę ELLIPSO DUO OVAL. Red Dot Design Award jest jednym z największych i najpopularniejszych konkursów designerskich na świecie.

Firma Kaldewei nagrodzona Red Dot Design Award

Wanna ELLIPSO DUO OVAL marki Kaldewei została uznana przez jury za najlepszy produkt w kategorii Product design/Bath. Eliptyczne kształty jej wnętrza idealnie współgrają z formą zewnętrzną, wzbudzając u użytkowników odczucie luksusu i ekstrawagancji. Idealnie nadaje się do kąpieli we dwoje: umożliwiają to dwa identyczne oparcia pleców i centralnie umieszczony odpływ. Jednoelementowa obudowa podkreśla wyjątkowe wzornictwo i możliwość ustawienia wanny jako wolnostojącej. Produkt dostępny jest również bez obudowy jako surowy owal lub wersja prostokątna z owalnie ukształtowaną częścią kąpielową. Wanna ELLIPSO DUO OVAL może być opcjonalnie wyposażona w powierzchnię uszlachetnioną, ułatwiającą czyszczenie. Wykonana jest ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm i objęta 30 letnią gwarancją.

To już kolejna nagroda przyznana produktom marki KALDEWEI w konkursie "Red Dot Design Award".  W 2006 roku nagrodę główną w kategorii product design/sanitary facilities otrzymała armatura odpływowa COMFORT-LEVEL. W 2008 roku w tej samej kategorii jury przyznało główną nagrodę brodzikowi LADOPLAN. Prestiżowe nagrody przyznawane produktom marki Kaldewei podkreślają wyjątkowe zalety materiału, z którego są wykonane - stali emaliowanej o grubości 3,5 mm. Z jednej strony odznaczają się one niespotykaną trwałością i wyjątkowymi walorami użytkowymi, a z drugiej strony charakteryzuje je doskonałe wzornictwo.

źródło i zdjęcie: Informacja prasowa

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT