Grzejnik Fina wyróżniony nagrodą Red Dot Design Award

Grzejnik Fina firmy Zehnder, został wyróżniony nagrodą Red Dot Design Award 2012. Znalazł on uznanie wśród 1800 zgłoszonych produktów. Grzejnik Fina został doceniony za jego wysoką jakość, funkcjonalność i wzornictwo.

Grzejnik Fina wyróżniony nagrodą Red Dot Design Award

Innowacyjny grzejnik z warstwą aktywnego grafitu i płaskim frontem - Zehnder Fina, został wyróżniony nagrodą Red Dot Design Award.

Zehnder Fina może poszczycić się eleganckim, minimalistycznym designem, a także higieniczną i łatwą w konserwacji powierzchnią. Posiada osłony boczne, maskujące całkowicie tył grzejnika, a także elastycznie pozycjonowane złącza.

W zestawie z grzejnikiem Fina znajduje się pojedynczy uchwyt chromowany, do montażu na dowolnej wysokości. Mamy także możliwość montażu kolejnych, w zależności od indywidualnych potrzeb i upodobań.

Najważniejsze cechy grzejnika, wyróżniające o od konkurencji to szybki czas reakcji, a także wysoki odsetek energii oddawanej przez promieniowanie i niska pojemność wodna. Dodatkowo zyskujemy możliwość podłączenia grzejnika Zehnder Fina w jeden obieg z ogrzewaniem podłogowym.

Zehnder Fina posiada złącza w systemie EasyTube. Mamy dzięki temu możliwość dowolnego pozycjonowania złącz. Z kolei osłony boczne są bardzo estetyczne i dopasowują się do zastosowanej odległości od ściany.

Grzejniki Zehnder Fina dostępne są w różnych konfiguracjach wielkościowych i kolorystycznych. Najmniejszy grzejnik Zehnder Fina ma wymiary 1300x500, zaś największy 1800x700 mm.

źródło i zdjęcie: Zehnder

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Zehnder Polska
Zehnder Polska
Zehnder Polska
Zehnder Polska
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT