Instal-Projekt proponuje chromowane grzejniki

Grzejniki łazienkowe są dostępne w pełnej palecie barw - nie dziwią już ich oryginalne kolory wyróżniające się na tle ścian. Firma Instal-Projekt proponuje swoim klientom chromowane wersje, mogące być interesującym pomysłem w łazience.

Instal-Projekt proponuje chromowane grzejniki
Grzejniki chromowane świetnie sprawdzą się w nowoczesnych łazienkach, którym dodają szyku i połyskliwej elegancji. Dzięki błyszczącej, jednolitej powierzchni idealnie się komponują i świetnie uzupełniają wystrój, w którym znajdują się duże lustra. Nie należy zapominać również, że dzięki swojej chromowanej powłoce współgrają z armaturą łazienkową, która najczęściej występuje w chromowanej wersji.

Zastosowanie powłoki chromowanej w grzejnikach centralnego ogrzewania jest przedmiotem dyskusji wśród kupujących. Z jednej strony powłoka chromowana sprawia, że grzejnik zyskuje większą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Z drugiej jednak, dodatkowa powłoka galwaniczna wpływa na zmianę parametrów oddawania ciepła.

Wydajność grzewcza grzejników chromowanych jest o 30% niższa, w stosunku do tych samych wersji grzejnika nie posiadających dodatkowej powłoki galwanicznej. Pamiętajmy jednak, ze wydajność grzewcza uzależniona jest od parametrów grzejnika - im jest on większy, tym wyższą moc można uzyskać, dzięki czemu wybierając grzejnik w odpowiednim rozmiarze możemy zapewnić pomieszczeniu odpowiednią temperaturę, nie rezygnując z wybranego, chromowanego modelu.

Należy wziąć również pod uwagę, że do wielu pomieszczeń, posiadających dodatkowe rozwiązania grzewcze np. podłogówkę, bądź po prostu nieduże rozmiary nie potrzebujemy maksymalnych mocy grzejników.

Grzejniki w wersji chromowanej Instal-Projektu zostały zaprojektowane tak, by zapewnić odpowiednią moc grzewczą, bez konieczności rezygnacji z wartości estetycznych i dodatkowej trwałości, jakie daje powłoka chromu. Modele Omega R i Stick zapewnią łazience komfort grzewczy i na pewno, obok utrzymywania optymalnej temperatury - dodadzą jej blasku.

źródło i zdjęcie: instalprojekt.com.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT