Nowy trend - poprzeczne grzejniki łazienkowe

Poprzeczny grzejnik Stick Level marki Instal-Projekt pozwala na zmianę myślenia o aranżacji łazienki. Tak zamontowany grzejnik wydaję się być niemalże rewolucją w łazience, gdzie każdy spodziewa się tradycyjnych rozwiązań. Na pewno jest to jednak ciekawe rozwiązanie dla tych, którzy lubią sami decydować o aranżacji swoich wnętrz.

Nowy trend - poprzeczne grzejniki łazienkowe

Najczęściej spotkanym i najpopularniejszym modelem łazienkowym w domach jednorodzinnych jest "drabinka. Dla mieszkańców starszych bloków z kolei naturalnym i oczywistym rozwiązaniem jest przytwierdzony do ściany żeliwny, pięciożeberkowy kaloryfer. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że można inaczej.

Instal-Projekt proponuje inne rozwiązanie. Grzejnik Stick Level to poprzeczny grzejnik łazienkowy o trzech długościach: 140, 160 i 180 cm i niezmiennej wysokości 55 cm. Jego poziome kształtowniki o kwadratowym przekroju idealnie podkreślą wszystkie linie w łazience, wyeksponują wannę oraz wpiszą się w siatkę prostokątnych i kwadratowych kafelków.

Dzięki ciekawemu designowi ten model zaakcentuje geometryczne kształty łazienki i idealnie wpasuje się w aranżację z zastosowaniem coraz modniejszej kwadratowej armatury.

To nie wszystkie zalety takiego rozwiązania. Decydując się na poprzeczny grzejnik zyskujemy dodatkową, bardzo praktyczną i wygodną przestrzeń do suszenia. Zamiast wąskiej drabinki mamy do swojej dyspozycji aż 140 cm poziomej powierzchni - idealne miejsce do suszenia chociażby mokrych ręczników po kąpieli.

Grzejnik poprzeczny idealnie wpasowuje się w przestrzeń nad wanną. To miejsce szczególnie narażone na działanie wilgoci, dlatego podczas produkcji stosuje się dodatkową galwaniczną powłokę cynkową, która podnosi jego wytrzymałość na oddziaływanie pary wodnej. Dzięki temu możemy być pewni jego trwałości i cieszyć się ciekawym designem przez długie lata.

Poprzeczny grzejnik łazienkowy Stick Level stwarza nowe możliwości w aranżacji łazienki, zachowując przy tym wysoką wydajność grzewczą. Przy wymianie grzejników bądź planowaniu swojej wymarzonej łazienki warto wziąć pod uwagę propozycję, która przeciwstawia się utartym, łazienkowym schematom.

źródło i zdjęcie: Instal-Projekt

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT