Instal-Projekt wspomoga powodzian

Firma Instal-Projekt postanowiła zrobić noworoczny prezent i wspomóc mieszkańców Bogatyni, którzy w tym roku zostali dotknięci powodzią. W tym celu przekazała przeszło 120 grzejników, aby doposażyć odremontowane domy przed jeszcze większymi mrozami.

Instal-Projekt wspomoga powodzian

"Solidaryzujemy się z rodzinami, które ucierpiały podczas tegorocznych, tragicznych powodzi. Wielu ludzi w ciągu kilku chwil straciło dobytek całego życia. Dlatego postanowiliśmy pomóc" - mówi Ewa Ścierzyńska, prezes zarządu firmy Instal-Projekt. "Przekazaliśmy ponad 120 wyprodukowanych przez naszą firmę grzejników. Cieszymy się, iż przed zimą dotarły do Bogatyni trafiając do najbardziej potrzebujących."

Wspólnie z Urzędem Miasta i Gminy Bogatynia ustalono jaka pomoc będzie najbardziej potrzebna i do kogo w pierwszej kolejności powinna trafić. Całe przedsięwzięcie logistycznie wsparła firma kurierska DHL Express (Poland), która zapewniła bezpłatny transport grzejników do miejsca przeznaczenia.

Firma Instal-Projekt wspomaga powodzian z Bogatyni i przekazała im w darze grzejniki, które pozwolą najbardziej potrzebującym rodzinom wyposażyć w instalacje grzewcze odbudowywane domy i przygotować je do zamieszkania przed nadejściem jeszcze bardziej dotkliwych mrozów.

źródło i zdjęcie: instalprojekt.eu

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT