Viessmann wspiera powodzian

Osuszanie zalanych mieszkań, domów i budynków gospodarczych jest priorytetem mimo, iż powódź miała miejsce jeszcze przed wakacjami. Często w powodzi zostały zniszczone systemy grzewcze, które właśnie teraz są niezbędne.

Viessmann wspiera powodzian

Aby pomóc wszystkim powodzianom, Fundacja Viessmann "Ze wszystkich sił" zorganizowała akcję wsparcia. Każdy, którego system grzewczy został uszkodzony w skutek powodzi, otrzyma dotację w wysokości 1000 złotych na zakup nowego urządzenia marki Viessmann.

Pomoc dla powodzian odbywa się przez zwroty części poniesionych kosztów. Klient, który zdecyduje się na taką modernizację, wymieniając zalany kocioł na nowe urządzenie, zgodnie z regulaminem akcji "Viessmann dla Powodzian", otrzyma zwrot kwoty 1000 złotych. Regulamin akcji dostępny jest na stronie internetowej firmy Viessmann oraz w Firmach Partnerskich i Salonach Firmowych. Akcja trwa od 1 lipca do 31 grudnia br.

Fundacja Viessmann "Ze wszystkich sił" we współpracy z firmą Viessmann oferuje możliwość uczestnictwa w akcji dla poszkodowanych powodzią polegającej na wymianie zalanych i uszkodzonych kotłów grzewczych na nowy, energoszczędny, kompletny system grzewczy. Urządzeniami objętymi akcją są kompletne systemy grzewcze firmy Viessmann w oparciu o kotły olejowe, gazowe kondensacyjne, na drewno oraz pompy ciepła z oferty Cennika Viessmann 2010 r. Akcja skierowana jest do klientów firmy Viessmann, jak również do posiadaczy systemów grzewczych innych firm.

źródło i zdjęcie: viessmann.pl

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT