Modernizacja instalacji grzewczej w Centrum Psychoonkologii w Krakowie dzięki Viessmann

Modernizacja instalacji grzewczej w Centrum Psychoonkologii w Krakowie to szansa na zapewnienie ciepła i niższe rachunki. W Krakowie z inicjatywy Barbary i Jerzego Stuhrów funkcjonuje pierwsze w Polsce stacjonarne Centrum Psychoonkologii UNICORN. Wsparcie otrzymają tam chorzy na raka i ich najbliżsi. Firma Viessmann dostarczyła kotły kondensacyjne - energooszczędne i przyjazne dla środowiska urządzenia grzewcze zapewniając przy tym regularne bezpłatne przeglądy instalacji.

Modernizacja instalacji grzewczej w Centrum Psychoonkologii w Krakowie dzięki Viessmann

Centrum Psychoonkologii Unicorn w Krakowie wzbogaciło się o ekologiczne ciepło dzięki firmie Viessmann. To bardzo ważne nie tylko ze względu na oszczędności w ogrzewaniu, ale także ze względu na ograniczanie niskiej emisji w Krakowie. Centrum Psychoonkologii Unicorn pomaga pacjentom cierpiącym na choroby nowotworowe oraz ich rodzinom. Dzięki wymianie instalacji grzewczej podopieczni Stowarzyszenia UNICORN mogą nie tylko efektywniej ogrzać swój obiekt, lecz także obniżyć miesięczne rachunki.

W budynku Centrum Psychoonkologii pracowały przestarzałe kotły gazowe. Ponosiliśmy wysokie koszty za ogrzewanie i przeglądy. Dzięki pomocy firmy Viessmann mogliśmy je wymienić, a w obiekcie jest ciepło, podkreśla w rozmowie Iwona Nawara, pracownik Centrum Psychoonkologii w Krakowie.

źródło i zdjęcie: Viessmann

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT