20 lat Viessmann na rynku polskim

W związku z 20-leciem działalności Viessmann na rynku polskim, firma przygotowała nową ofertę produktową. Modernizacji został poddany m.in. kocioł Vitodens 100-W oraz 300-W, a nowością jest kocioł gazowy Vitodens 111-W.

20 lat Viessmann na rynku polskim

W Polsce przedsiębiorstwo działa od roku 1991 i posiada 5 oddziałów we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Mysłowicach, Gdańsku, oraz zakład produkcyjny w Legnicy.

Wprowadzona do Polski nowoczesna i zaawansowana technologia firmy Viessmann, to świadectwo dobrze zaplanowanej przyszłości energetyki. Technologie rozwijają się bardzo szybko i to, co dzisiaj postrzegamy jako przyszłość, jutro może być już historią.

Wymagania stawiane technice grzewczej nigdy nie były tak zróżnicowane, jak dzisiaj. Dlatego firma Viessmann oferuje kompletny program, zawierający odpowiednie rozwiązanie systemowe dla każdego nośnika energii i każdego zakresu mocy.

W związku z 20-leciem Viessmann na rynku polskim, przedsiębiorstwo wprowadza wiele nowości do swojej oferty 2012:

  • Popularny kocioł Vitodens 100-W został poddany modernizacji i dzięki temu jego praca jest jeszcze cichsza.
  • Nowość w ofercie - kocioł gazowy Vitodens 111-W, idealne rozwiązanie do mieszkań i domów jednorodzinnych. Dysponuje on 46 litrowym zbiornikiem c.w.u. ze stali szlachetnej.
  • Udoskonalona technologia kotła Vitodens 300-W pozwala na wysoki komfort bezprzewodowej obsługi.

źródło i zdjęcie: Viessmann

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT