Viessmann zdobywa Złoty Laur Konsumenta 2011

W odbywającym się co roku konkursie zwyciężyła firma Viessmann. Wyróżnienie to otrzymała w kategorii "Urządzenia i systemy grzewcze".

Viessmann zdobywa Złoty Laur Konsumenta 2011

Laur Konsumenta to corocznie organizowany program konsumencki o charakterze ogólnopolskim, w którym konsumenci decydują kto powinien być uhonorowany za wysoką jakość produktów i usług oraz relacje partnerskie. Opinie zbierane są podczas bezpośrednich badań ankietowych prowadzonych telefonicznie bądź przez Internet.

Ankiety kierowane są do użytkowników i fachowców z danej branży. Badania pozwalają uzyskać informacje o rzeczywistych tendencjach rynkowych. Wyłonione zostają w ten sposób najpopularniejsze i najbardziej godne zaufania, dostępne na polskim rynku, marki, produkty i usługi.

Otrzymanie wyróżnienia Laur Konsumenta 2011, marka Viessmann zawdzięcza klarownym zasadom, coraz szerszemu otwarciu na klienta i jego potrzeby oraz konsekwentnemu dążeniu do najwyższej jakości produktów. Innowacyjność firmy i jej dobre relacje z odbiorcami zostały zauważone i docenione. Najnowocześniejsze technologie, niezawodność i komfort obsługi urządzeń i systemów grzewczych przyczyniły się do spopularyzowania marki Viessmann na polskim rynku.

Zadowolony z przyznanej nagrody prezes zarządu Roland Krause, zapewnił o kontynuacji starań przedsiębiorstwa w celu spełnienia surowych wymagań i oczekiwań klientów. To właśnie głosy odbiorców są szczególnie ważne przy podejmowaniu przez firmę dalszych wyzwań.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Viessmann, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Viessmann

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT