Viessmann uhonorowany nagrodą Budowniczego Polskiego Sportu

Polski Klub Infrastruktury Sportowej przyznał po raz 11. nagrody Budowniczego Polskiego Sportu firmom oraz inwestorom, którzy przyczyniają się do rozwoju obiektów sportowych. Jednym z tegorocznych laureatów jest firma Viessmann.

Viessmann uhonorowany nagrodą Budowniczego Polskiego Sportu

15 listopada br. w Warszawie producent systemów grzewczych firma Viessmann została jednym z laureatów nagrody Budowniczego Polskiego Sportu. Nagrody są przyznawane tym, którzy przyczyniają się do rozwoju obiektów sportowych.

Przyznanie nagrody firmie Viessmann jest potwierdzeniem jej czynnego zaangażowania w sport, nie tylko poprzez wsparcie zawodników oraz imprez sportowych, ale również poprzez zaangażowanie w rozwój infrastruktury sportowej.

Viessmann bierze czynny udział w zakresie modernizacji oraz budowy nowoczesnych systemów grzewczych, które pomagają zapewnić oczekiwany komfort ciepła, przy jednoczesnym nacisku na oszczędność energii. Wpływa to na poprawienie komfortu cieplnego obiektów, ale również zmniejszenie kosztów utrzymania.

Specjaliści z firmy Viessmann indywidualnie odpowiadają na zapotrzebowanie inwestorów, dobierając taki system grzewczy, który będzie najbardziej optymalny w danym obiekcie, bez względu na to, czy jest to hala sportowa, czy basen, gdzie jest duże zapotrzebowanie na ciepłą wodę oraz wysoką temperaturę.

Przedsiębiorstwo Viessmann również czynnie współpracuje z ośrodkami gminnymi, które zarządzają obiektami sportowymi. Długa lista referencji dotyczących modernizacji lub budowy systemów grzewczych w obiektach sportowo-rekreacyjnych jest potwierdzeniem efektywności przeprowadzonych inwestycji, a tym samym zwiększenia wydajności oraz komfortu użytkowania tych obiektów.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Viessmann, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Viessmann

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT