Specjalna oferta cenowa na kotły Viessmann

Tylko do końca roku jest możliwość skorzystania ze specjalnej oferty cenowej na kondensacyjne kotły wiszące w zestawach z podgrzewaczami oraz pompy ciepła dla podgrzewania ciepłej wody użytkowej firmy Viessmann. Są to urządzenia najnowocześniejsze i oferujące najniższe zużycie paliwa.

Specjalna oferta cenowa na kotły Viessmann

Zakup kotłów kondensacyjnych w specjalnej ofercie cenowej Viessmann, to najniższe zużycie paliwa, a przez to najniższe koszty ogrzewania budynku. Zwrot kosztów inwestycyjnych dla kotłów kondensacyjnych wynosi obecnie w większości przypadków od 3 do 5 lat.

Kotły kondensacyjne Vitodens (np. Vitodens 200-W) zostały zaprojektowane według najnowszych standardów. Posiadają wbudowany palnik gazowy MatriX, który maksymalnie wykorzystuje energię paliwa. W czasie pracy niemal bez strat przekazuje on ciepło wodzie grzewczej za pomocą promieniowania, przez co zapewnia wyższą sprawność kotła i oszczędne ogrzewanie.

W kotłach został zastosowany także układ Lambda Pro Control, który stale kontroluje i reguluje proces spalania. Dzięki niemu emisja zanieczyszczeń jest ograniczona do minimum. Wysoka sprawność kotła przekłada się na oszczędne zużycie gazu, a więc niskie koszty eksploatacji.

Po zastosowaniu modułu GSM Vitocom 100 można sterować pracą ogrzewania przez telefon komórkowy. Regulatory pogodowe Vitotronic pozwalają dostarczać tyle ciepła, ile rzeczywiście jest potrzebne, dlatego oszczędzają paliwo i pozwalają na ekonomiczną pracę kotła.

Specjalna oferta cenowa na kotły Viessmann trwa tylko do końca tego roku, ale warto zapoznać się z nią jeszcze przed rozpoczęciem sezonu grzewczego.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Viessmann, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Viessmann

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT