Viessmann kolejny raz "Partnerem Rzemiosła nr 1"

Co dwa lata przedstawiciele branży grzewczej spotykają się na światowych targach ISH we Frankfurcie. W trakcie ich trwania ma miejsce rozstrzygnięcie konkursu, którego zwycięzca przez kolejne dwa lata będzie nosić tytuł "Partnera Rzemiosła nr 1".

Viessmann kolejny raz "Partnerem Rzemiosła nr 1"

Dziś już oficjalnie wiadomo - po raz 11. z rzędu to cenne wyróżnienie otrzymała firma Viessmann Group. W obszernej ankiecie bierze udział kilka tysięcy firm z branży ciepłowniczej, które oceniają wyniki producentów w różnych kategoriach produktów i usług. Również tym razem najwyższe noty przyznały one firmie Viessmann. Dzięki temu firma Viessmann zajęła pierwsze miejsca w trzech klasyfikacjach, natomiast w pozostałych kategoriach uplasowała się w pierwszej trójce.

Podczas uroczystości w głównej siedzibie firmy w Allendorfie (Eder) wręczono Dr. Martinowi Viessmannowi "Złoty dyplom partnerstwa". Kolejne dyplomy firma otrzymała za zajęcie czołowych miejsc w poszczególnych kategoriach produktów.

W swoim wystąpieniu Dr Viessmann podkreślał, iż w tym roku firma oczekiwała na wyniki  konkursu ze szczególną niecierpliwością. Wiadomo bowiem, że w szeregach liderów jest dziś jeszcze ciaśniej. "Będziemy dokładnie analizować indywidualne wyniki, aby móc jeszcze lepiej diagnozować oraz zwiększać nasz potencjał ulepszeń. Nasi klienci mogą być pewni, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby zaspokajać ich potrzeby pod każdym względem, także w przyszłości" mówił Dr. Viessmann.

Teraz najważniejszym zadaniem jest, aby we współpracy z przemysłem uświadomić inwestorom zalety nowoczesnej i wydajnej techniki grzewczej i przedstawić im dopasowane do indywidualnych potrzeb, ekonomiczne rozwiązania. Dzięki swojej kompleksowej ofercie firma jest na to dobrze przygotowana. Viessmann posiada na stałe w sprzedaży m.in. urządzenia kondensacyjne na olej i gaz, pompy ciepła, systemy solarne, instalacje paleniskowe opalane drewnem, instalacje energetyczne skojarzone oraz instalacje biogazowe.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Viessmann, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: viessmann.pl

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT