Sukces Viessmann na targach POLEKO

Stoisko firmy Viessmann przez cały okres trwania targów POLEKO było licznie odwiedzane przez inwestorów zainteresowanych nowoczesnymi, efektywnymi systemami grzewczymi.

Sukces Viessmann na targach POLEKO

Od 23 do 26 listopada w Poznaniu trwały największe w Polsce targi POLEKO poświęcone rozwiązaniom proekologicznym, a w szczególności odnawialnym źródłom energii. Podczas POLEKO wystawcy z całej Polski prezentowali swoje usługi oraz produkty, których zastosowanie przyczynia się do ochrony klimatu oraz środowiska naturalnego.

Na targach tych nie mogło również zabraknąć firmy Viessmann - przedstawiciela branży grzewczej, który wyznacza kierunki rozwoju technik grzewczych w zakresie zwiększonego wykorzystania OZE oraz efektywnego wykorzystania surowców kopalnych. To właśnie pomarańczowo-srebrne stanowisko każdego dnia przyciągało tłumy odwiedzających co można określić sukcesem Viessmanna na targach POLEKO. Wśród nich znaleźli się inwestorzy indywidualni, ale również przedstawiciele samorządów, gmin i instytucji publicznych zainteresowani modernizacją systemu grzewczego w oparciu o OZE.

Na blisko 100 metrowym stoiku firmy Viessmann miały swoją pierwszą odsłonę nowości, które już od 2011 roku będą dostępne na rynku polskim. Wśród nich znalazły się takie urządzenia jak: pompa ciepła powietrze/woda Vitocal 200-S, pompa ciepła solanka/woda dla większych instalacji Vitocal 300-G, kolektory słoneczne: Vitosol 300-T i Vitosol 300-F oraz kolektor dla większych powierzchni DIS, kocioł na biomasę Koeb, nowatorski model instalacji na biogaz Schmack oraz najnowszy kocioł kondensacyjny Vitocrossal 300 CU3A (26-60 kW).

W ubiegłym roku targi POLEKO odwiedziło ponad 21 tysięcy osób. W tym roku było podobnie. Taka liczba zwiedzających to niepowtarzalny potencjał biznesowy, ale również edukacyjny. To właśnie podczas POLEKO prowadzone były dyskusje na temat efektywności, a także opłacalności ekonomicznej związanej z wykorzystaniem OZE. Firma Viessmann wzięła udział w imprezie towarzyszącej targom - Salonie Czystej Energii zorganizowanej wraz z redakcją magazynu Czysta Energia podczas którego odbywały się dyskusje na temat białej energii, jak również w Globie pełnym Energii zorganizowanym wraz z redakcją  magazynu Glob-Energia.

Ta ostatnia impreza odbywała się w pomarańczowym namiocie Matrix firmy Viessmann, w którym m.in. Tomasz Zubilewicz - prezenter i dziennikarz stacji TVN i TVN Meteo, prowadził wywiady z pierwszym w Polsce właścicielem domu na wodzie, domu okrągłego, czy właścicielem myjni zasilanej energią słoneczną. Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO na trwałe zapisały się w kalendarzu najważniejszych imprez poświęconych działaniom i produktom zmierzającym poprawie oraz ochronie środowiska naturalnego. W tym roku odbyła się już XXII edycja targów.

źródło i zdjęcie: informacja prasowa

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT