Firma Nateo na targach POLEKO

Specjaliści Nateo - jednego z najdłużej działających na polskim rynku producentów pomp ciepła, służyli pomocą i poradą klientom oraz zwiedzającym w trakcie tegorocznych targów POLEKO.

Firma Nateo na targach POLEKO

W specjalnym samochodzie demonstracyjnym, wykorzystywanym na co dzień przez dystrybutorów i przedstawicieli firmy, zwiedzający mogli przyjrzeć się z bliska i poznać zasady działania pomp typu SmartPLUS oraz SmartVega, przeznaczonych m.in. do ogrzewania domów jednorodzinnych.

"Mimo niepodważalnych zalet i korzyści wynikających z zastosowania pomp ciepła, wciąż jest to rozwiązanie mało popularne w naszym kraju, m.in. z uwagi na brak wystarczającej wiedzy na temat samej technologii" mówi Andrzej Śliwak, dyrektor ds. operacyjnych w firmie NATEO.

"O ile w Szwecji z takiego sposobu ogrzewania korzysta około 70% gospodarstw domowych, o tyle w Polsce mniej niż 1%. Dlatego postanowiliśmy skorzystać z okazji, jaką dają targi i nie tylko pokazać konkretne produkty z naszej oferty, ale także przybliżyć wszystkim odwiedzającym ideę, zasady funkcjonowania oraz możliwości zastosowania pomp ciepła. Zainteresowani Klienci, mogli zapoznać się ze szczegółowymi prezentacjami i kalkulacjami opłacalności inwestycji, a także porozmawiać z ekspertami NATEO."

Firma przygotowała także materiały informacyjne dot. pomp ciepła dużej mocy, znajdujących zastosowanie m.in. w obiektach przemysłowych, zakładach produkcyjnych, czy szpitalach. Okazją do poszerzenia wiedzy na temat możliwości wykorzystania energii odnawialnej były także liczne wydarzenia towarzyszące tegorocznej edycji targów m.in. cykl spotkań Glob Pełen Energii oraz Forum Czystej Energii.

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO są jednymi z największych targów w Europie Środkowo-Wschodniej, poświęconych tematyce ekologii. To przede wszystkim platforma spotkań specjalistów oraz ekspertów z zakresu ochrony środowiska i gospodarki komunalnej, a także miejsce promocji innowacyjnych rozwiązań z tej dziedziny. Ekspozycje targów POLEKO oraz Komtechnika i Gmina zgromadziły około 700 wystawców oraz firm z 20 krajów. Wydarzenie przyciągnęło ponad 20 tysięcy zwiedzających.

źródło i zdjęcie: informacja prasowa

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT