System inteligentnego zarządzania wg Nateo

System inteligentnego zarządzania budynkiem to kolejna propozycja firmy Nateo znanej z produkcji pomp ciepła. System ma umożliwić zdalne sterowanie wybranymi instalacjami w domu.

System inteligentnego zarządzania wg Nateo

Wprowadzony system inteligentnego zarządzania może być sprzężony z dowolną pompą ciepła marki Nateo. Zamontowana przez wykwalifikowanego instalatora jednostka centralna pozwala w łatwy sposób zarządzać zintegrowanymi urządzeniami. Podstawowa wersja zapewnia m.in. kontrolę nad instalacją grzewczą oraz oświetleniem.

Umożliwia np. ustawianie temperatury w wybranym pomieszczeniu czy automatyczne wyłączanie światła, gdy nikogo nie ma w budynku. System można dostosowywać do indywidualnych potrzeb instalując dodatkowe moduły, takie jak obsługa alarmu, rolet zewnętrznych czy zraszaczy ogrodowych.

"Pompa ciepła w połączeniu z systemem inteligentnego zarządzania to rozwiązanie kompleksowe, które zapewnia zarówno wysoki komfort, jak i realne oszczędności. System pozwala w prosty sposób sterować instalacjami tak, by minimalizować ilość zużywanej w domu energii" mówi Paweł Kocięba Żabski prezes zarządu Nateo. "Dodatkowym atutem naszego rozwiązania jest relatywnie niska cena, która stanowi zaledwie niewielką część wartości pompy" - dodaje.

Jednostką centralną zarządza się za pomocą pilota. Dzięki temu, nie wstając z miejsca, można np. wyłączyć światło na pierwszym piętrze. Panel sterowania wyświetla się na telewizorze lub specjalnie zaprogramowanym tablecie, zamontowanym w dowolnym miejscu w domu.

System może zostać wdrożony w każdym jednorodzinnym domu wyposażonym w pompę ciepła Nateo - zarówno nowym, jak i już istniejącym. Najlepiej uwzględnić go jednak już na etapie projektowania.

"Wdrożenie systemu wymaga dostarczenia szczegółowych informacji dotyczących konstrukcji obiektu. W tym celu wystarczy skontaktować się z naszą firmą, która umówi termin konsultacji ze specjalistą" mówi Paweł Kocięba Żabski.

System inteligentnego zarządzania instalowany jest przez specjalistów Nateo, którzy odpowiadają również za jego serwisowanie, zapewniając fachową pomoc przy wszelkich modernizacjach.

źródło i zdjęcie: nateo.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT