Nateo zdobywcą tytułu Jakość Roku 2010

Firma Nateo otrzymała tytuł Jakość Roku 2010 w V edycji konkursu organizowanego przez redakcję Biznes Raportu w Dzienniku Gazecie Prawnej oraz Polskie Centrum Badań i Certyfikacji SA.

Nateo zdobywcą tytułu Jakość Roku 2010

Konkurs przeprowadzany jest co roku od 5 lat. Jego celem jest wyróżnienie przedsiębiorstw wyznaczających najwyższe standardy zarządzania jakością. Komisja wnikliwie ocenia uczestników w dwuetapowym procesie kwalifikacyjnym. Weryfikowane są m.in. zaangażowanie pracowników w stałe podnoszenie jakości oraz normy uwzględnione w misji firmy.

Nateo otrzymało tytuł Jakość Roku 2010 w kategorii produkt za innowacyjną pompę cieplną SmartPLUS. Nagrodę odebrał prezes zarządu Nateo Paweł Kocięba-Żabski.

"Przyznany tytuł to dla nas wielkie wyróżnienie, a jednocześnie dowód na to, że produkty oferowane przez Nateo są gwarancją najwyższej jakości. Nagroda będzie dla nas dodatkową motywacją, by sukcesywnie podwyższać nasze standardy" mówi Paweł Kocięba-Żabski, prezes zarządu NATEO.

Kompaktowy węzeł ciepłowniczy SmartPLUS został wyróżniony także podczas tegorocznej, XIX już edycji Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, które odbyły się w Drzonkowie w województwie lubuskim. Członkowie komisji docenili produkt za nowatorstwo oraz zaawansowaną technologię.

źródło i zdjęcie: nateo.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT