Firma VTS na targach ACREX

Targi ACREX to najważniejsza impreza branży wentylacja, chłodnictwo, systemy ogrzewania i klimatyzacji w regionie. Targi były okazją do spotkań tysięcy specjalistów branży, rozmów, budowania relacji i trendów na najbliżej lata.

Firma VTS na targach ACREX

Blisko tysiąc wystawców, rozlokowanych w kilku ogromnych salach wystawienniczych podczas targów ACREX 2011, pokazało swoje najnowsze osiągnięcia technologiczne, skierowane w dużej mierze na to, co w Azji ma dziś ogromne znaczenie - minimalizację zużycia wszelkich nośników energii.

Wystąpienie firmy VTS na targach ACREX odbyło się pod hasłem "Dzisiejsze centrale muszą być sprawne energetycznie, ciche i optymalnie wykorzystywać przestrzeń". Hasło to z jednej strony pokrywało się z ogólnym przesłaniem imprezy odnośnie poszanowania źródeł energii, z drugiej - wskazało na możliwości techniczne zaprezentowanej centrali klimatyzacyjnej VENTUS. Zgodnie z "zielonym" przesłaniem tegorocznych targów firma VTS TF Air Systems (spółka VTS Polsko - Indyjska) zaprezentowała się zwiedzającym jako ekspert w dziedzinie projektowania central wentylacyjnych, odznaczających się wysoką sprawnością, cichą i bezawaryjną pracą, przy jednoczesnym utrzymaniu wymaganych parametrów eksploatacyjnych.

Obecny na targach Mariusz Grelewicz - Chief Sales&Marketing Officer VTS Group nie ukrywał zadowolenia z przebiegu trzydniowej imprezy. "Zgodnie z naszym przypuszczeniem wielkim zainteresowaniem cieszyła się technologia wykonania obudowy central VENTUS. Odwiedzający nasze stoisko goście mogli przyjrzeć się jej wykonaniu, jak również skonsultować się z nami na tematy techniczne. Okazało się, że obecność na targach innych firm produkujących centrale w klasycznej technologii ramowej, wzmocniła w zwiedzających przychylny odbiór VENTUSa - centrali o najwyższych klasach szczelności, sztywności konstrukcji i zredukowanym do minimum wpływie mostków ciepła na ogólną izolacyjność cieplną".

Rynek indyjski to jeden z najdynamiczniej rozwijających się rynków na świecie, dlatego targi Acrex stały się świetnym miejscem dla obserwacji zmieniających się trendów w branży. VTS Group aktywnie uczestniczy w światowych wydarzeniach branży HVAC, ma świadomość zmieniających się oczekiwań klienta, tworzy zatem produkt odpowiadający najnowszym wymaganiom rynku.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy VTS, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: vtsgroup.pl

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT