Nowości produktowe Auraton na targach we Włoszech

Pod koniec marca 2012 r. odbędą się międzynarodowe targi instalacyjne Mostra Convegno Expocomfort. Na tak ważnej imprezie nie zabraknie nowości z branży chłodniczej, klimatyzacyjnej czy grzewczej. Swoją obecność na targach potwierdził także producent regulatorów temperatury firma Lars.

Nowości produktowe Auraton na targach we Włoszech

Mostra Convegno Expocomfort to cykliczna impreza odbywająca się co dwa lata. W trakcie jej trwania można zapoznać się z nowościami z rynku wodno-kanalizacyjnego czy klimatyzacyjnego. Włoskie targi uznaje się za jedną z najważniejszych tego typu imprez w Europie, stąd nie zabraknie na nich także firmy Lars.

"Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska nr V60 w hali nr 7. Zaprezentujemy tam przede wszystkim najnowsze osiągnięcie naszych inżynierów, czyli produkty oparte na systemie LMS" mówi Maciej Leonhard z firmy LARS, producenta regulatorów i sterowników do pomp marki Auraton.

Międzynarodowe targi instalacyjne Mostra Convegno Expocomfort sprzyjają wymianie doświadczeń i zdobywaniu wiedzy. Podczas tegorocznych targów zainteresowani będą mogli wziąć udział w licznych konferencjach tematycznych, poświęconych w szczególności możliwościom zastosowania i rozwoju sektora odnawialnych źródeł energii.

Po targach we Włoszech, Auraton ze swoimi nowościami produktowymi pojawi się na kolejnej edycji targów Instalacje, które odbędą się w dniach 23 - 26 kwietnia br. w Poznaniu.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Auraton, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Auraton

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT