Forum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego na targach Budma

III Forum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego będzie imprezą towarzyszącą Międzynarodowym Targom Budownictwa Budma. Tegoroczna edycja forum odbywa się pod hasłem "Budownictwo przyszłości. Uwolnij swoją wyobraźnię".

Forum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego na targach Budma

Zagadnienia energooszczędności, innowacyjności czy bezpieczeństwa w budownictwie już na stałe wpisały się w program imprezy, i tych wątków nie zabraknie również na dwudniowym Forum.

Forum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego stanowi ważne źródło wiedzy na temat energooszczędnych technologii w budownictwie oraz możliwości pozyskiwania środków na ich wdrażanie. Omawiane zagadnienia dotyczyć będą m. in. najczęstszych błędów popełnianych przy projektowaniu budynków, a związanych z pogorszeniem ich efektywności energetycznej, termomodernizacji budynków już istniejących, jak również możliwości coraz szerszego stosowania technologii budownictwa energooszczędnego.

Udział w Forum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego przedstawicieli środowisk świata nauki, przemysłu, architektów i branży budowlanej, zapewni możliwość kompleksowej analizy zagadnienia budownictwa niskoenergetycznego, gdzie każdy będzie mógł wnieść swoje uwagi, najczęściej wynikające ze zdobytego doświadczenia.

Forum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego odbędzie się w trakcie targów Budma 2012 w dniach 26 - 27 stycznia br. w Poznaniu.

źródło i zdjęcie: waze.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT