Auraton na targach Instalacje 2012

Producent inteligentnej automatyki domowej firma Lars zaprasza na Międzynarodowe Targi Instalacyjne, na których będzie prezentowała nową ofertę produktów marki Auraton. Wydarzenie rozpoczyna się 23 kwietnia 2012 r. w Poznaniu.

Auraton na targach Instalacje 2012

Odbywające się co dwa lata w Poznaniu międzynarodowe targi Instalacje, są najważniejszą w Polsce i całej Europie Środkowo-Wschodniej imprezą branży instalacyjnej. Każda edycja przyciąga setki wystawców, specjalistów oraz odwiedzających.

Tegoroczne spotkanie może zgromadzić ponad 800 firm z 21 krajów. Wśród nich znajdzie się m.in. producent regulatorów temperatury marki Auraton, firma Lars.

"Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego stoiska (nr 85D) w pawilonie 5. Zaprezentujemy tam przede wszystkim najnowszy system zarządzania automatyką domową - LMS. Zachęcamy do spotkania oraz rozmów z naszymi przedstawicielami, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania" mówi Maciej Leonhard, dyrektor zarządzający w firmie Lars.

Targi Instalacje 2012 to jedyne wydarzenie, które w tak kompleksowy sposób prezentuje ofertę wiodących producentów oraz dostawców rozwiązań i urządzeń z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, chłodniczej czy sanitarnej. Umożliwia zapoznanie się nie tylko z nowościami produktowymi i technologicznymi, ale także z nowymi trendami i kierunkami rozwoju całej dziedziny instalacyjnej.

Podczas targów Instalacje 2012 odbędą się również liczne imprezy towarzyszące, w tym konferencje tematyczne, wykłady, konkursy (m.in. Mistrzostwa Polski Instalatorów) oraz spotkania branżowe.

źródło i zdjęcie: Auraton

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT