Promocyjne ceny produktów Auraton

Do końca października br. na zakupy regulatorów temperatury czy sterowników do pomp firmy Auraton za kwotę przekraczającą 5000 złotych, dostaniemy 5-procentowy rabat.

Promocyjne ceny produktów Auraton

Przed rozpoczynającym się sezonem zimowym warto pomyśleć o samej instalacji grzewczej, z której będziemy korzystali przez blisko pół roku. Z atrakcyjną propozycją wychodzi Auraton - marka zaawansowanych technologicznie i funkcjonalnych regulatorów temperatury oraz sterowników do pomp, które pomagają dbać o komfort cieplny w naszych domach, mieszkaniach i biurach. Od 20 września do 31 października wszystkie produkty marki AURATON objęte są specjalną promocją. Każdy, kto dokona zakupu regulatorów temperatury oraz sterowników do pomp AURATON za kwotę przekraczającą 5000 złotych netto, otrzyma dodatkowy rabat w wysokości 5%.

Regulatory temperatury AURATON to praktyczne urządzenia, przewodowe (m.in. m.in. AURATON 2005, AURATON 2020) lub bezprzewodowe (m.in. AURATON 2100 TX, AURATON 2020 TX Plus), które mogą współpracować niemal z każdym systemem grzewczym, jaki można spotkać w polskich domach, również z ogrzewaniem podłogowym. Sterowniki do pomp AURATON (m.in. AURATON 1111 Multi i AURATON 1106 Sensor) pomagają natomiast zarządzać pracą pompy wodnej w układzie CO i CWU.

źródło i zdjęcie: lars.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT