Trzecie Mistrzostwa Polski Instalatorów

Producent grzejników dekoracyjnych i łazienkowych wykonanych w technologii rurkowej firma Terma Technologie, jest partnerem i sponsorem nagród w III Mistrzostwach Polski Instalatorów. Wydarzenie będzie miało miejsce podczas Targów Instalacje 2012, które odbędą się w Poznaniu w dniach 23 - 26 kwietnia 2012 r.

Trzecie Mistrzostwa Polski Instalatorów

Pula nagród podczas III Mistrzostw Polski Instalatorów wynosi blisko 200 tys. zł. Dla zwycięzcy przewidziany jest Volkswagen Caddy.

Zadanie konkursowe będzie polegało na montażu przygotowanej przez organizatorów instalacji. W III Mistrzostwach Polski Instalatorów zwycięży najszybszy instalator, który wykona poprawnie to zadanie.

Zawody odbywające się cyklicznie co dwa lata, przyciągają setki instalatorów z całej Polski. Eliminacje do III Mistrzostw Polski Instalatorów odbywać się będą podczas każdego dnia trwania Targów Instalacje (23 - 26 kwietnia 2012 r.) na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wielki finał wraz z galą wręczenia nagród zaplanowany jest na 26 kwietnia br.

Aby otrzymać bezpłatne zaproszenie, które uprawnia do wejścia na teren III Mistrzostw Polski Instalatorów, wystarczy zalogować się w programie Flowair Football Club, który jest dostępny pod adresem sportowenagrody.pl.

źródło i zdjęcie: Terma Technologie

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT