Już drugi etap konkursu Terma Design

Zakończył się pierwszy etap trzeciej edycji międzynarodowego konkursu na projekt grzejnika Terma Design 2012. Przesłanych zostało ponad 330 prac, spośród których do drugiego etapu zakwalifikowało się 86 prac.

Już drugi etap konkursu Terma Design

W I etapie konkursu Terma Design oceniło ponad 330 nadesłanych prac, z czego aż 86 projektów zakwalifikowano do kolejnego etapu. W ciągu najbliższych dni ich autorzy zobowiązani są do przedstawienia szczegółowych opracowań projektów.

Autorzy najciekawszych prac mają szansę na atrakcyjne nagrody gwarantowane przez organizatora, realizację prototypów, a także możliwość podjęcia dalszej współpracy.

Terma Design 2012 to już trzecia edycja, międzynarodowego konkursu na projekt grzejnika, organizowanego przez Terma Technologie Sp. z o.o. Konkurs skierowany jest do twórców sztuki użytkowej oraz wszystkich, którzy pasjonują się projektowaniem oryginalnych, innowacyjnych produktów.

Każda edycja kończy się uroczystym wernisażem i wystawą pokonkursową, na której prezentowane są prototypy nagrodzonych projektów oraz pozostałe prace finałowe. Tematem trzeciej edycji konkursu jest "grzejnik przyszłości".

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Terma Technologie, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Terma Technologie

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT