Konferencja Terma Design w Terma Technologie

24 stycznia 2012 r. odbyła się konferencja zorganizowana w ramach tegorocznej edycji konkursu Terma Design w siedzibie Terma Technologie w Czaplach, koło Gdańska. W trakcie wydarzenia, którego gośćmi byli m.in. studenci z gdańskiej ASP, miał miejsce wykład i warsztaty nt. innowacyjnych rozwiązań w instalacjach grzewczych.

Konferencja Terma Design w Terma Technologie

Konferencja Terma Design w Terma Technologie, która odbyła się 24 stycznia br. w Gdańsku, obejmowała wykład oraz warsztaty na temat innowacyjnych rozwiązań projektowych w przemyśle instalacji grzewczych oraz trendy stosowane we wzornictwie. W programie było także zwiedzanie nowoczesnej fabryki Terma Technologie.

W planie konferencji Terma Design w Terma Technologie znalazła się prezentacja nowych form oraz aktualnych trendów ogrzewania pomieszczeń. W trakcie spotkania można było się dowiedzieć na temat technologii wytwarzania grzejników, ich uwarunkowań konstrukcyjnych, a także jak zaprojektować grzejnik. Jedną z atrakcji wydarzenia było zwiedzanie fabryki Terma Technologie

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Terma Technologie, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Terma Technologie

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT