Nowe produkty w ofercie Terma Technologie

Terma Technologie wprowadziła na rynek aż 12 nowych produktów. Proponowane rozwiązania stanowią niewątpliwie nowy krok w rozwoju branży grzewczej. projektantami. Tworzono je z myślą o różnorodności wystrojów domów i mieszkań oraz zaspokajaniu potrzeb konsumentów.

Nowe produkty w ofercie Terma Technologie

Oto niektóre spośród nowych produktów w ofercie Terma Technologie:

Triga
Triga to bardzo wydajny grzejnik dekoracyjny, występujący w poziomie i w pionie. W każdym z wariantów grzejnik niemal płasko przylega do ściany. Wersja pozioma stanowi nowoczesną, ozdobną alternatywę dla podokiennych grzejników płytowych.

Koral
Koral to grzejnik o wyjątkowym charakterze. Dopracowany detal i doskonałe proporcje, decydują o uniwersalności i ponadczasowości grzejnika. Jego niepowtarzalną formę tworzą przede wszystkim oryginalne, częściowo wtopione w kolektory grzejnika profile, nadając mu charakterystyczny, elegancki wygląd.

Simple
Wyjątkowy grzejnik - suszarka o nowoczesnej bryle, która stanowi odważną propozycję do łazienki lub kuchni. Jego sekret tkwi w pięknym detalu oraz w specjalnie zaprojektowanych, dedykowanych wieszakach, które pozwalają na zabawę formą i kolorystyką.

Tune
Unikalny grzejnik dekoracyjny występujący w wersji pionowej i poziomej. Elegancka i nowoczesna bryła, a także doskonale wykończony detal grzejnika, podkreśli każde wnętrze, czyniąc je wyjątkowym. Tune poziom stanowi ciekawą alternatywę dla niskich grzejników kanałowych oraz płytowych stosowanych przy dużych oszkleniach.

Bone
Klasyczna rytmiczna bryła, wpisująca się w obecne trendy, przy zachowaniu bardzo dużej funkcjonalności i dobrym stosunku ceny do jakości. Bone może stanowić piękny detal ścienny, nadając wnętrzom wyjątkowy charakter.

Reg 3.0
Reg 3.0 to unikalna grzałka, zaprojektowana ze szczególną starannością. Charakteryzuje się wyjątkową prostotą obsługi oraz atrakcyjną bryłą, która wzorniczo wpasuje się w każdy grzejnik. Grzałka posiada 2-zakresowy regulator temperatury oraz podwójne zabezpieczenie przed przegrzaniem.

źródło i zdjęcia: ogrzewnictwo.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT