Grzejnik Ribbon po raz kolejny nagrodzony

Grzejnik Ribbon firmy Terma Technologie został po raz kolejny nagrodzony. Tym razem grzejnik, zaprojektowany przez Bartłomieja Drabika, otrzymał wyróżnienie Must Have Łódź Design 2011. Celem organizatorów festiwalu w Łodzi, było ukazanie światowych trendów na tle tego, co dzieje się w sztuce polskiej.

Grzejnik Ribbon po raz kolejny nagrodzony

W skład jury konkursu weszli między innymi redaktorzy tak prestiżowych pism, jak: 2+3D, Elle Deco, Domosfera, "Domplusdom" oraz inni. Nagrody podczas festiwalu Łódź Design 2011 zostały przyznane 44 produktom. Przy ich wyborze brano pod uwagę takie cechy, jak: innowacyjność, funkcjonalność, ergonomia i wygląd produktu.

Po raz pierwszy festiwal organizowany jest poza siedzibą organizatora Łódź Art Center. Tym razem wszystkie wydarzenia odbywają się w przestrzeni dawnej tkalni (z lat 30-tych ubiegłego wieku), która mieści się przy ul. Targowej 35.

"Must Have" to kolejny tytuł dla grzejnika Ribbon - jako jeden z najlepiej zaprojektowanych produktów na polskim rynku był także laureatem prestiżowej nagrody miesięcznika "Łazienka" - WYBÓR ROKU 2009, a także finalistą konkursu DOBRY WZÓR 2009.

Grzejnik Ribbon prezentowany był także na wystawie "Light My Fire" w Śląskim Zamku Sztuki i Przedsiębiorczości w Cieszynie. Idealnie wpisuje się w minimalistyczne wnętrza nowoczesnych pomieszczeń. Świetnie prezentuje się na powierzchniach takich jak: cegła, kamień, tynk strukturalny, płyta laminowana lub lakierowana.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Terma Technologie - producenta grzejnika Ribbon.

źródło i zdjęcie: termatechnologie.com

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT