Szafki instalacyjne ABB Elektroproduktem Roku

Szafki instalacyjne ABB zdobyły pierwsze miejsce w konkursie na "Elektroprodukt Roku 2011" w kategorii Osprzęt instalacyjny. Szafki instalacyjne UK500 ze stopniem ochrony IP30 oraz II klasą izolacji, znalazły uznanie w oczach instalatorów, architektów i klientów końcowych.

Szafki instalacyjne ABB Elektroproduktem Roku

Szafki instalacyjne ABB, które zostały Elektroproduktem Roku, to szafki dla aparatów modułowych, dedykowane zarówno instalatorom i deweloperom wyposażających budynki apartamentowi oraz biura, jak i klientm końcowych w mieszkaniach, czy domach jednorodzinnych. Ze względu na uniwersalne wzornictwo i atrakcyjną obudowę (linia art line w szczotkowanej stali nierdzewnej, czy też linia addition line z możliwością oprawy zdjęcia lub obrazu) cieszą się dużą popularnością również wśród architektów.

W konkursie, organizowanym przez magazyn "Elektrosystem", głosowali czytelnicy - nie tylko klienci końcowi, ale również instalatorzy, hurtownicy i architekci. UK500 był jednym z 19 produktów zgłoszonych do konkursu w swojej kategorii. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w warszawskim Teatrze Kamienica.

"Ta nagroda jest wyrazem zaufania, jakim darzą nas klienci. To również docenienie nie tylko samego produktu, ale również naszych działań marketingowych i handlowych" powiedział Robert Kowalczyk, dyrektor marketingu i sprzedaży w dywizji Produkty Niskich Napięć, który odebrał nagrodę w imieniu ABB.

"Niektóre szafki instalacyjne świetnie komponują się z osprzętem elektroinstalacyjnym marki ABB, na przykład z serią Pure. Ten bardzo dobry, niezawodny produkt zwiększa estetykę każdego nowoczesnego pomieszczenia. Ponad trzy lata temu rozpoczęliśmy kampanię reklamową silnie promującą tę grupę produktową w Polsce. Obecnie obudowy serii UK500 wyznaczają standardy na polskim rynku" uważa Robert Kowalczyk.

źródło i zdjęcie: abb.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT