ABB-Welcome na targach Budma 2012

Na tegorocznych Międzynarodowych Targach Budownictwa Budma, które odbędą się w Poznaniu w dniach 24-27 stycznia, będzie miała miejsce polska premiera nowego produktu ABB - "ABB-Welcome". Te innowacyjne systemy wideo/domofonowe zostaną zaprezentowane w projekcie "BudShow 2012".

ABB-Welcome na targach Budma 2012

ABB-Welcome to nowa rodzina produktów przeznaczona zarówno dla niewielkich osiedli mieszkaniowych, jak i domów jednorodzinnych. Nowoczesne domofony i wideodomofony są funkcjonalne i proste w instalacji. Posiadają kamerę w rozdzielczości 800x600 pikseli, opcję podglądu obrazu nocą, możliwość zdalnego zapalenia światła, czy otwarcia bramy.

Sterowanie odbywa się za pomocą dotykowego panelu ABB-Welcome, ale istnieje również możliwość integracji panelu ABB Comfort Touch w ramach jednego centralnego panelu sterowania domem.

"Zamierzamy zaistnieć z tą rodziną produktów na polskim rynku, przybliżając markę ABB klientom końcowym. Generalnie ABB nie jest kojarzona przez nich z producentem osprzętu, z inteligentnym domem, a głównie z energetyką. Chcemy, aby to się zmieniło i klient szukając nowoczesnych rozwiązań dla swojego domu brał pod uwagę również naszą markę" twierdzi Krzysztof Sasin, kierownik sprzedaży i marketingu w Jednostce Biznesu Osprzęt Instalacyjny ABB.

ABB-Welcome zostanie zainstalowany w "eko-logicznym domu przyszłości", naturalnej wielkości budynku, który w rzeczywistości będzie interaktywnym eksponatem, prezentowanym podczas targów Budma. Projekt o nazwie "BudShow 2012" ma pokazać, że możliwe jest dziś budowanie ekologicznego, energooszczędnego i stylowego domu przy dostępnej cenie. Dla zwiedzających dostępne będą m.in. wyniki obliczeń, pokazujących jakie są koszty energii, które zużywa budynek.

ABB-Welcome na targach Budma 2012 zostanie zaprezentowany w towarzystwie innych produktów firmy ABB, która zaprezentuje się także na swoim odrębnym stoisku. Nie zabraknie tam produktów znanych w ofercie firmy - urządzeń z kategorii KNX, takich jak Comfort Touch, czy priOn oraz osprzętu elektroinstalacyjnego w różnych wzorach, od prostych po bardzo wyrafinowane. Jednym z nich jest seria Decento, która miała swoją premierę na zeszłorocznych targach Energetab.

źródło i zdjęcie: ABB

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT