iSWAY-FC zdobywcą Złotego Instalatora

Kompaktowa jednostka napowietrzająca z serii iSWAY-FC firmy Smay otrzymała statuetkę Złotego Instalatora. Nagroda została przyznana w konkursie organizowanym przez Polską Korporację Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji, a także wydawcę miesięcznika Polski Instalator.

iSWAY-FC zdobywcą Złotego Instalatora

Nagroda Złoty Instalator przyznana iSWAY-FC

Kompaktowa jednostka napowietrzająca z serii iSWAY-FC została nagrodzona Złotym Instalatorem - nagrodą honorową, której zdobywcy mogą pochwalić się wyrobami o wysokich walorach technicznych, użytkowych oraz estetycznych. Nagrodzone produkty są ekologiczne, niezawodne podczas użytkowania oraz nowoczesne.

Zadaniem iSWAY-FC zdobywcy Złotego Instalatora, jest wytworzenie zadanej wartości nadciśnienia w przestrzeni klatki schodowej, szybie windy ratowniczej lub w układzie oddzielnych szybów wind (każdy z własnym punktem nawiewnym) w stosunku do przestrzeni objętej pożarem.

Możliwe jest również zastosowanie urządzeń iSWAY-FC do kontroli ciśnienia w kanale napowietrzającym, doprowadzającym powietrze do przedsionków, z których każdy posiada własną mechaniczną klapę upustową. Urządzenia iSWAY-FC mogą być wykorzystywane do ochrony pojedynczej przestrzeni, gdzie wystarczający jest pojedynczy układ regulacji, zabudowany w obudowie urządzenia.

Wytworzenie zadanej wartości nadciśnienia zapobiega infiltracji dymu i gorących gazów pożarowych do przestrzeni chronionej zapewniając utrzymanie dróg ewakuacyjnych w stanie wolnym od dymu. Doprowadzenie powietrza do przestrzeni chronionej nadciśnieniowo może być realizowane z wykorzystaniem pojedynczego punktu nawiewnego jak również nawiewu wielopunktowego.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Smay.

źródło i zdjęcie: smay.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT