Srebrny Laur Jakości 2011 dla firmy Barbor

W trakcie XV edycji konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości został przyznany Srebrny Laur Jakości 2011 dla producenta filtrów powietrza, firmy Barbor. Jubileuszowa - XV edycja wydarzenia została zorganizowana przez Pomorską Radę Federacji SNT NOT w Gdańsku wraz z Polskim Rejestrem Statków i Regionalną Izbą Gospodarczą Pomorza.

Srebrny Laur Jakości 2011 dla firmy Barbor

XV edycja konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości przyniosła firmie Barbor Srebrny Laur Jakości 2011. Podczas wręczania nagród, prezes firmy Barbor Boryslav Georgiev, został dodatkowo uhonorowany za propagowanie i wspieranie lokalnych przedsiębiorstw.

Działalność firmy Barbor koncentruje się na dwóch płaszczyznach - jedną z nich jest produkcja krzyżowych i obrotowych wymienników ciepła. Natomiast drugą gałęzią, w której specjalizuje się jest szeroko rozwinięta produkcja filtrów powietrza.

Wśród pozostałych laureatów XV edycji konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości, zorganizowanej przez Pomorską Radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT, znalazły się firmy:

  • TK Medica ze Starogardu Gdańskiego; Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Temis & Spawmet z Chojnic; Euro-went - Zakład Pracy Chronionej w Gdańsku;Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gdyni, które otrzymały Złote Laury Jakości;
  • Barbor ze Skowarcza; Inspekcja Weterynaryjna Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Gdańsku; Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Słupsku, które otrzymały Srebrne Laury Jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Barbor, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Barbor

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT