Hewalex nagrodzony w plebiscycie Laur Klienta

Hewalex obecny od 20 lat na rynku, został nagrodzony godłem Grand Prix w plebiscycie Laur Klienta. Nagroda została przyznana w kategorii "kolektory słoneczne - polscy producenci".

Hewalex nagrodzony w plebiscycie Laur Klienta

Tegoroczny Laur Klienta, to już trzecia nagroda z rzędu dla tego producenta kolektorów słonecznych. Jest ona o tyle ważna, że została przyznana przez klientów firmy, którzy sami zarekomendowali produkty Hewalex. Oznacza to, że produkty tej firmy są kojarzone z najwyższą jakością oraz niezawodnością.

Laur Klienta, którym został nagrodzony Hewalex, to ogólnopolski projekt konsumencki, którego efektem jest wyłanianie każdego roku najpopularniejszych produktów i marek w swoich kategoriach. Zakrojony na skalę ogólnopolski plebiscyt przynosi producentom i dystrybutorom towarów oraz usługodawcom odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty i usługi są obecnie najpopularniejsze w swojej grupie?

Po trzeciej z rzędu nagrodzie przyznanej Hewalexowi, łatwo można stwierdzić, że kolektory tej firmy są najchętniej polecane i mocno rozpoznawane na rynku.

źródło i zdjęcie: hewalex.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT