Premiery Hewalex na ISH we Frankfurcie

Firma Hewalex po raz kolejny wzięła udział w targach ISH - największej tego typu imprezie na świecie w zakresie branży grzewczej, chłodniczej, sanitarnej, a także w branży odnawialnych źródeł energii. Targi są dla całej szeroko rozumianej branży tym, czym są dla branży motoryzacyjnej targi w Genewie. To miejsce premier nowych rozwiązań, a także przedstawienie kierunków rozwoju podejmowanych przez producenta.

Premiery Hewalex na ISH we Frankfurcie

ISH to miejsce, do którego w każdej edycji dociera około 200.000 zwiedzających i znacznie ponad 2000 wystawców ze 140 krajów.

Firma Hewalex zaprezentowała podczas targów ISH we Frankfurcie ofertę z zakresu instalacji solarnych i pomp ciepła. Do nowości należały m.in. podgrzewacze uniwersalne INTEGRA w nowej zwiększonej pojemności 800/200 litrów, pompy ciepła dla wody użytkowej PCWU ze zbiornikami o pojemnościach 200 i 300 litrów, czy też Zespoły Pompowo-Sterownicze w nowym wykonaniu, także z pompą elektroniczną ZPS18e-01 ECO.

Największe zainteresowanie dotyczyło jednak systemu zdalnego nadzoru i wizualizacji pracy instalacji z kolektorami słonecznymi i pompami ciepła. To pierwsze na rynku światowym tak zaawansowane rozwiązanie - jednocześnie w maksymalnym stopniu przyjazne dla użytkownika i oferowane w atrakcyjnej cenie zakupu; przeznaczone będzie na wszystkie z blisko 40 rynków eksportowych Hewalex.

źródło i zdjęcie: Hewalex

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT