Hewalex zmienia formę własności

Początek roku przyniósł zmianę struktury prawnej producenta kolektorów słonecznych firmy Hewalex. Przyjęła ona nową formę własności - Hewalex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa.

Hewalex zmienia formę własności

Zmiana formy własności firmy Hewalex nie przyniosła zmiany na najwyższym szczeblu przedsiębiorstwa. Prezesem spółki, która posiada 20letnie doświadczenie w produkcji kolektorów słonecznych (np. KS2000 TLP AC) pozostaje dotychczasowy założyciel i właściciel Leszek Skiba.

"Zaistniałe zmiany są naturalną konsekwencją dynamicznego rozwoju firmy. Nowe przedsiębiorstwo oparte jest wyłącznie o prowadzoną dotychczas działalność gospodarczą, o ten sam zespół doświadczonych pracowników i będzie kontynuowało współpracę z dotychczasowym gronem dostawców i odbiorców. Uważam, że dokonane przekształcenie wpłynie korzystnie na wizerunek firmy i zaufanie ze strony naszych kontrahentów. Jest to dla nas również dobry moment do kolejnej analizy sytuacji i wyboru dalszego kierunku rozwoju opartego na satysfakcji naszych klientów" powiedział prezes Leszek Skiba.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Hewalex, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Hewalex

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE