Schiedel Liderem Polskiego Biznesu 2011

XXI edycja konkursu Liderów Polskiego Biznesu przyniosła producentowi systemów kominowych firmie Schiedel wyróżnienie potwierdzające efektywną politykę inwestycyjną i wprowadzanie innowacyjnych produktów. Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu 2011 odebrał prezes zarządu firmy Schiedel dr Rudolf Kania.

Schiedel Liderem Polskiego Biznesu 2011

Lider Polskiego Biznesu to ogólnopolski konkurs organizowany od 1991 r. przez Business Centre Club popierający przedsiębiorczość i gospodarkę rynkową. Jego celem jest wyróżnianie i nagradzanie firm i ich szefów, osiągających najlepsze wyniki ekonomiczne.

W XXI edycji konkursu Liderów Polskiego Biznesu ocenie poddano 93 przedsiębiorstwa. Dokonując weryfikacji, jury brało pod uwagę nie tylko wskaźniki ekonomiczne - uwzględniając przy tym konkurencyjność branży i osiągane na jej tle wyniki - ale również jakość i nowoczesność produktów, poziom - szczególnie proeksportowych i tworzących nowe miejsca pracy inwestycji oraz zaangażowanie w działalność charytatywną i dbałość o środowisko naturalne, a także zaangażowanie w działalność klubową.

Producent m.in. systemu kominowego Avant, jako jedno z najlepszych polskich przedsiębiorstw został nominowany za efektywną politykę inwestycyjną, wprowadzanie innowacyjnych produktów, a także udział w licznych akcjach wsparcia potrzebujących.

Spośród nominowanych wyłoniono 11 firm uhonorowanych Złotą Statuetką. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Schiedel Sp. z o.o. znalazł się w ścisłym gronie wyróżnionych.

Nagrodę Lider Polskiego Biznesu firmie Schiedel przekazał minister gospodarki, wicepremier Waldemar Pawlak.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Schiedel, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie : Schiedel

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT