Firma Plum Rynkowym Liderem Innowacji

Producent zaawansowanej elektroniki przemysłowej firma Plum, została wyróżniona w ogólnopolskim konkursie Rynkowy Lider Innowacji 2012. Celem programu jest promowanie strategii działań projakościowych w ramach dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa.

Firma Plum Rynkowym Liderem Innowacji

Ogólnopolski konkurs Rynkowy Lider Innowacji 2012 jest organizowany przez Redakcję Strefy Gospodarki, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej.

Celem programu jest upowszechniane oraz propagowanie właściwych wzorców, metod wdrażania i strategii działań w zakresie szeroko rozumianej innowacji, jak też strategii działań projakościowych w ramach dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa.

Program Rynkowy Lider Innowacji 2012 skierowany jest do działających w Polsce przedsiębiorstw, instytucji, jednostek naukowych oraz organizacji, realizujących z powodzeniem innowacyjne projekty, związane m.in. z produkcją, badaniami i rozwojem, nowoczesnymi technologiami.

Rynkowy Lider Innowacji - firma Plum została wyłoniona spośród innych polskich przedsiębiorców jako lider innowacji i nagrodzona godłem promocyjnym. Kryterium oceny kapituły konkursowej były następujące aspekty:

  • realizacja innowacyjnych inwestycji,
  • wdrożenie nowych, innowacyjnych produktów lub usług,
  • ulepszenie dotychczas oferowanych produktów lub usług,
  • zmiana dotychczasowych metod produkcji bądź świadczenia usług na bardziej innowacyjne,
  • wdrażanie nowych technologii informatycznych,
  • minimalizacja negatywnych wpływów działalności firmy na środowisko naturalne,
  • pozyskiwanie i umiejętne wykorzystywanie środków unijnych,
  • współpraca z jednostkami badawczo-rozwojowymi.

Plum jest jednym z najbardziej znaczących polskich producentów zaawansowanej elektroniki przemysłowej, dostarczającym nowoczesne rozwiązania do dynamicznie rozwijających się branż: gazownictwa, ogrzewnictwa, wodociągów.

źródło i zdjęcie: plum.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT