Firma Dennert nagrodzona za innowacyjność

Producent prefabrykatów dla budownictwa - firma Dennert - po raz drugi został uznany za jedną ze 100 najbardziej innowacyjnych, niemieckich przedsiębiorstw. Badanie "Top 100" obejmuje firmy z różnych branży, pochodzące z terenu całych Niemiec.

Firma Dennert nagrodzona za innowacyjność

Badanie "Top 100" przeprowadził Instytut Przedsiębiorczości i Innowacyjności, który działała na Uniwersytecie Ekonomicznym w Wiedniu. W tegorocznej edycji przedsięwzięcia uczestniczyło 248 przedsiębiorstw. Firmy ubiegające się o wyróżnienie zostały poddane rygorystycznej, dwuetapowej procedurze. Stu najlepszych, w tym również Dennert - zostało nagrodzonych znakiem jakości "Top 100". Łączny obrót nagrodzonych firm wyniósł w 2009 roku 11,1 miliarda euro, co sprawia, że są one siłą napędową niemieckiej gospodarki.

Celem badania było wyłonienie najbardziej innowacyjnych, niemieckich przedsiębiorstw średniej wielkości. Firma Dennert została doceniona przede wszystkim za nowoczesny sposób zarządzania, oferowanie innowacyjnych rozwiązań budowlanych oraz kreatywną promocję sprzedaży nowych produktów. Innowacyjność rozwiązań to jeden z głównych czynników, który przyczynił się do sukcesu firmy. Dochody ze sprzedaży nowych produktów stanowią bowiem 49% zysku przedsiębiorstwa. Wśród nich szczególną popularnością cieszą się energooszczędne stropy ze zintegrowaną funkcją ogrzewania i chłodzenia oraz bezwłóknowa i niepalna izolacja piankowa - mówi Frank Dennert, dyrektor zarządzający firmy.  

Polityka Dennert opiera się nie tylko na wprowadzaniu w życie innowacyjnych pomysłów, ale także na profesjonalnej obsłudze klienta. Gwarantuje ją między innymi firmowe centrum obsługi telefonicznej, gdzie obecni i potencjalni konsumenci mogą uzyskać fachową pomoc. Dennert po raz kolejny nagrodzony za innowacyjność ma w swojej ofercie m.in. systemy kominowe i stropowe, schody, piwnice prefabrykowane czy materiały budowlane do ścian.

Pełna lista przedsiębiorstw wyróżnionych w ramach "Top 100" znajduje się na stronie internetowej top100.de.

źródło i zdjęcie: dennert-baustoffe.de

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT